Čtvrtý zápas playout

Podruhé se v playout představíme na domácí palubovce, v rámci 4. kola proti týmu Hranic.


530.jpg

V sobotu 24. dubna sehraje naše mužstvo čtvrtý zápas v rámci letošního playout STRABAG Rail Extraligy. Po týdnu se znovu představíme na domácí palubovce a to proti týmu TJ Cement Hranice. Budeme chtít navázat na dobré výkony z předešlých zápasů a napravit domácí zaváhání z minulého týdne. Nečeká nás lehké utkání, budeme bojovat, abychom v domácí ZDT Aréně bojovali o vítězství!

Sledujte zápas online na TVCOM a držte nám palce! Zápas startuje ve 14 hodin a my se na Vás opět těšíme s naší skvělou komentátorskou dvojicí Luboš Bartůněk st. a Honza Strejček! Odkaz ke sledování najdete v den zápasu na našem Facebooku a rovněž zde: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Hazena/

 

Co říká před sobotním zápasem náš trenér Peter Kostka?

„V nejbližším domácím zápase s Hranicemi jsme si vytyčili několik cílů:

1.) Vítězství. Bez ohledu na již aktuální budování týmu pro nadcházející soutěžní ročník, blížící se závěr sezóny či momentální pozici v ligové tabulce, je naším jednoznačným cílem zisk dvou bodů. Hranicím máme stále co vracet. A přestože jsme byli v posledním vzájemném zápase úspěšní, stále máme s tímto soupeřem v této sezóně negativní bilanci, což rozhodně chceme změnit.

2.) Herní projev. Způsobem hry chceme navázat na poslední ligové zápasy a prezentovat se agresivní a proaktivní defenzivou a rychlým přechodem do útoku. Zápas s Brnem ukázal, že jsme se v této činnosti výrazně posunuli. Potřebujeme však zlepšit efektivitu a přeměňovat vyložené střelecké pozice, do kterých se i v tomto zápase určitě dostaneme.

3.) Zápasový prostor pro mladé pušky. V závěru sezóny už myslíme i na budoucnost. Výrazný prostor určitě dostanou mladíci jako Gregorovič, Flajsar, Halla, Halíček a Dolejší, kteří perfektně trénují a zaslouží si adekvátní čas v ligovém zápase. Nepochybuji, že nám to dříve či později vrátí. Ligovou premiéru navíc absolvují další dorostenci Honza Ševčík a Lukáš Krejz.

Na zápas se velmi těšíme a chceme našim fanouškům ukázat, že jsme do budoucna vykročili tou správnou nohou.“

 

Tabulka týmů po 3. kole play-out. Týmy si přenáší body ze základní části.

POŘADÍ TÝM SKÓRE BODY
9. SKKP Handball Brno 93:74 25
10. TJ Cement Hranice 75:86 17
11. TJ Sokol Nové Veselí 86:81 12
12. SHC Maloměřice Brno 72:85 6


 

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce

Momentka z prvního utkání playout v Hranicích (foto: Martin Duroň).

Pozvánky
26.01.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - Lovci Lovosice (SF Český pohár)
Muži
02.02.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Muži
Partneři