Mladší dorost - TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha 25:24 (13:11)

V sobotu 28.4.2018 jsme na domácí palubovce hostili házenkáře Dukly Praha. Ve vyrovnaném utkání jsme zvítězili  rozdílem jedné branky a zajistili jsme si dvě kola před koncem 1.ligy mladšího dorostu mistrovský titul.

Hodnocení: Utkání se od samého začátku hrálo ve vysokém tempu. Do 17. minuty jsme drželi tříbrankový náskok. Bohužel jsme si vybrali slabou chvilku a v tříminutovém úseku jsme dovolili soupeři srovnat na stav 10:10. V závěru prvního poločasu jsme se opět zvedli a do šaten jsme odcházeli s dvoubrankovým vedením 13:11.
Ve druhém poločase byli přítomní diváci svědky opravdu rychlé házené. Až do 13. minuty jsme drželi  tříbrankový rozdíl ve skóre. Potom ale přišla silná pětiminutovka dukelských házenkářů ve které srovnali na 22:22. Poslední minuty byly doslova a do písmene infarktové, oba soupeři chtěli urvat vítězství na svoji stranu, skvělé zákroky vytáhli oba gólmani. Rozhodlo se až v poslední minutě, kdy srdnatě hrající Kuba Flajsar svojí dvanáctou! trefou zajistil naše jednobrankové vítězství.
Klukům chci poděkovat za nasazení, které předvedli v tomto přímém sportovním souboji o první místo v nejvyšší soutěži mladšího dorostu. A poděkování patří i přítomným divákům, kteří nás hnali kupředu.
V dalším kole (již předposledním) zajíždíme v neděli 6.5.2018 do Mostu, kde budeme chtít opět plně bodovat.
Lu2

Soupiska a branky: Vencálek, Popela 2, Flajsar R. 4, Flajsar J. 12, Chalupa 1, Grulich, Parolly 3, Rubáč, Čermák 1, Gregorovič, Timco, Řepa, Erbes 2.