Třetí zápas playout

V rámci 3. kola playout se poprvé představíme na domácí palubovce proti týmu KP Brno.


528.jpg

V sobotu 17. dubna sehraje naše mužstvo třetí zápas v rámci letošního playout STRABAG Rail Extraligy, tentokrát se poprvé představíme na domácí palubovce a to proti týmu SKKP Handball Brno. I v tomto zápase budeme chtít navázat na dobrý výkon ze zápasu v Hranicích a Maloměřicích. Oba letošní zápasy proti našemu brněnskému soupeři nabídly skvělé souboje plné emocí a oba zápasy skončily remízou (20:20 v Brně, 25:25 v Novém Veselí). Navíc se proti sobě postaví doposud neporažené týmy letošního playout, stejně jako naše mužstvo, i Brno má na svém kontě dvě výhry. Nečeká nás lehké utkání, budeme bojovat, abychom i v domácí ZDT Aréně bojovali o vítězství!

Sledujte zápas online na TVCOM a držte nám palce! Zápas startuje v 17 hodin, my se na Vás ovšem v našem přenosu těšíme s naší skvělou komentátorskou dvojicí Luboš Bartůněk st. a Honza Strejček už od 16:30! Odkaz ke sledování najdete v den zápasu na našem Facebooku a rovněž zde: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Hazena/

 

Co říká před sobotním zápasem náš trenér Peter Kostka?

„Oba letošní souboje s Brnem byly emocionálně mimořádně vyhrocené. No tak to má být. Házená se totiž bez patřičných emocí stává nudnou šachovou partií. Přesto bude v tomto zápase nezbytné najít ideální míru temperamentu, abychom zbytečně neztráceli hlavu a nedělali špatná rozhodnutí, jak se nám to stalo v posledním vzájemném zápase, ve kterém jsme Brnu doslova darovali bod za remízu. Kromě toho je zápas další z perfektních příležitostí rotovat širší okruh našich hráčů, kteří svědomitě trénují a šanci si zaslouží. Receptem k dosažení úspěšného výsledku bude ubránit spolupráci s pivotem Sekuličem, donutit soupeřovy spojky Arseniče a Jezdimiroviče zakončovat pod tlakem a uhlídat si lehké ztráty míčů zejména přihrávkou.“

 

Tabulka týmů po 2. kole play-out. Týmy si přenáší body ze základní části.

POŘADÍ TÝM SKÓRE BODY
9. SKKP Handball Brno 63:48 23
10. TJ Cement Hranice 50:63 15
11. TJ Sokol Nové Veselí 60:51 12
12. SHC Maloměřice Brno 49:60 6

 

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce

 

Momentka z domácího extraligového utkání (foto: Martin Duroň).

 
Pozvánky
26.01.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - Lovci Lovosice (SF Český pohár)
Muži
02.02.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Muži
Partneři