Druhý zápas playout

V rámci 2. kola playout zavítáme na palubovku brněnských Maloměřic. 


525.jpg

V sobotu 10. dubna sehraje naše mužstvo druhý zápas v rámci letošního playout STRABAG Rail Extraligy. Ve druhém zápase budeme chtít navázat na dobrý výkon ze zápasu v Hranicích a oplatit domácím porážku z prosincového zápasu v Brně, který nám vůbec nevyšel. Také náš soupeř už má za sebou první zápas v rámci playout, který sehrál na půdě SKKP Brno. Tento zápas vyzněl lépe pro domácí se skóre 30:26. Nečeká nás lehké utkání, sledujte zápas online na TVCOM a držte nám palce! Odkaz ke sledování najdete v den zápasu na našem Facebooku a rovněž zde: https://www.tvcom.cz/Zapas/

 

Co říká před sobotním zápasem v Maloměřicích náš trenér Peter Kostka:

„Druhý venkovní zápas v řadě a především druhá příležitost vrátit soupeři porážku. Listopadová prohra v Maloměřicích byla jednou z nejtěžších v sezóně… V Hranicích jsme výborně vstoupili do play-out a oplatili domácím obě prohry ze základní části. S podobným úmyslem pocestujeme v sobotu i na Majlont. Ale pozor, nečeká nás žádná procházka. Maloměřice obraly v aktuální sezóně o body i zkušenější týmy a určitě neprodají svou kůži lacino.

Očekávám náročných 60 minut, ve kterých bude rozhodující důsledně, agresivně a koncentrovaně bránit delší postupný útok domácích. Potřebujeme navázat na vysokou úspěšnost střelby z Hranic a současně eliminovat počet technických chyb. Chceme natáhnout naši vítěznou sérii. A víme, jaká cesta k tomu povede – správné mentální nastavení na zápas, poctivá soubojová házená a zdravé sebevědomí."

 

 

Tabulka týmů po 1. kole play-out. Týmy si přenáší body ze základní části.

POŘADÍ TÝM SKÓRE BODY
9. SKKP Handball Brno 30:24 21
10. TJ Cement Hranice 26:30 15
11. TJ Sokol Nové Veselí 30:26 10
12. SHC Maloměřice Brno 24:30 6

 

 

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce

D

Momentka z extraligového utkání v Maloměřicích (foto: Martin Duroň).

Partneři