22. kolo Extraligy: domácí televizní zápas

Poslední kolo základní části Extraligy na domácí půdě proti Dukle Praha už v neděli před kamerami České televize.


521.jpg

Po třítýdenní pauze domácí Extraligy, kterou vyplnila reprezentační utkání kvalifikace na ME, se opět vracíme na palubovky! V rámci posledního 22. kola základní části STRABAG Rail Extraligy se na domácí půdě ZDT Arény střetneme s pražskou Duklou. Utkání, které sehrajeme před kamerami České televize, začíná v neděli 28. března v netradční čas! Přenos na kanálu ČT Sport (případně webových stránkách) začíná ve 12:15.

Sledovat zápas online na webových stránkách můžete zde: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10132144283-hazena/321297371152002-tj-sokol-nove-veseli-hc-dukla-praha/

 

Co říká před nedělním zápasem hlavní trenér našeho mužstva Peter Kostka?

„Příprava týmu před posledním utkáním základní části byla na téměř dva týdny přerušena kvůli karanténním opatřením. V posledním týdnu jsme se především snažili znovu naběhnout do standardního tréninkového mikrocyklu a mentálně nastavit hráče na závěrečnou část sezóny. Dukla má nejen zvučné jméno či bohatou historii, ale má především výbornou fazónu, což potvrdila vítězstvím nad lídrem z Karviné. Ne, nepíšu to jako předem připravené alibi. Naopak. Nemůže existovat, i přes výše zmíněnou omezenou přípravu na zápas, silnější motivace než pokořit Duklu, odrazit se ze dna tabulky a ukázat v přímém televizním přenosu charakter, týmového ducha a odhodlání. To jsou atributy, které dokáží v kolektivních sportech nejednou i zázraky."

 

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce 

Momentka z domácího extraligového utkání proti Dukle Praha, sezóna 2019/2020. 

Foto: Jaroslav Loskot (Žďárský deník)

Pozvánky
17.04.2021 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Muži
Partneři