Pokračujeme v úspěšné spolupráci s Alpou

Alpa nabízí rozmanitou nabídku top kvalitních výrobků na českém trhu, shodují se klubový masér a lékařka házenkářů Nového Veselí.


520.jpg

Házená je tvrdý sport, avšak není to jen o taktice, rychlosti a síle. Kvalitní přípravu musí doplňovat také kvalitní regenerace. Extraligoví házenkáři Nového Veselí se už několik let spoléhají na celou řadu výrobků společnosti Alpa. Jak jsou s přípravky spokojeni, a které z nich využívají nejčastěji, shrnuje v aktuálním článku masér týmu Štěpán Havlíček. „Alpa nabízí top výrobky na českém trhu. Je veliká škoda, že spousta běžných uživatelů, ale i sportovců hledá zázraky ze zahraničí, přitom cenově dostupná kvalita naší republiky je stále nedoceněná,“ doplňuje v rozhovoru klubová lékařka MUDr. Jana Smékalová.

 

Náš klub už několik let spolupracuje se společností Alpa, jejíž výrobky nechybí v běžné výbavě našeho maséra, ale i v zápasové výbavě. Z pozice klubové lékařky, jak hodnotíte produkty této společnosti pro vrcholové sportovce ale i „běžné uživatele“?

„Hodnotím rozhodně pozitivně, na samé jedničky. Alpa je velmi kvalitní česká firma s dlouholetou tradicí. Její produkty možná znají víc běžní uživatelé než sportovci. U mých prarodičů byla Alpa stálou součástí lékárny. Používala se na bolesti, na obklady, na zranění, na dezinfekci atd.

Alpa neskutečně rozšířila svůj sortiment pro sportovce. V současné době si klubový masér vybírá ze široké nabídky, která pokryje prakticky všechny potřeby pro naše házenkáře.

Jednou týdně pracuji v chirurgické ambulanci na poliklinice ve Velkém Meziříčí a mohu cestou domů navštívit prodejnu Alpa. Je to vždycky svátek a radost. Příjemný, ochotný a vzdělaný personál, který mi vždy dokáže pomoci vybrat pro mou rodinu ty nejlepší výrobky. Před 3,5 lety začala dcera studovat v Londýně vysokou školu a musím říct, že součástí jejích zavazadel byla pochopitelně  i Alpa, protože má všestranné a léčivé použití pro každého z nás.“

 

Zasahujete nějak do procesu výběru, např. svým doporučením, které produkty by neměly ve výbavě sportovního klubu chybět?

„Osobně preferuji české a kvalitní výrobky, a to Alpa přesně splňuje. Máme vzdělaného maséra, který je samostatný, má sebereflexi a přesně ví, kdy má žádat o lékařskou konzultaci. Výrobky si většinou objednává sám dle  vlastního uvážení. Velmi to oceňuji, zvláště v posledním roce, kdy se naše chirurgická JIP proměnila v Covid oddělení.“

 

Jak důležitá je pro vrcholové sportovce, potažmo konkrétně házenkáře, regenerace s využitím kvalitních produktů při masážích apod.?

„Regenerace je pochopitelně velmi důležitá nejen pro házenkáře, sportovce obecně, ale i pro pacienty. Myslím, že náš klub dává svým svěřencům kvalitní zázemí. Alpu najdete ve vířivce, při masážích i ve výbavě na zápasy.“

 

Pohled přímo k regeneračnímu procesu pak popisuje náš masér Štěpán Havlíček: „Nejčastěji využívám sportovní masážní olej, který je výborný k uvolnění svalů po výkonu. Velmi často pak také používám hřejivou emulzi na nastartování svalů před zátěží. Konkrétně při regeneračních masážích se mi produkty Alpa velmi osvědčili a to jak olej po výkonu, tak hřebíčkový či kostivalový masážní gel, které mají pravděpodobně zázračné účinky (smích). Co se týká například zhmožděnin, nebo natažených svalů, tak se mi osvědčil rehabilitační hemato krém. Celkově se mi s produkty Alpa pracuje velmi dobře a myslím, že i kluci jsou spokojení. Nejvíce se mi ale na Alpě líbí rozmanitost přípravků – v podstatě na jakýkoli problém najdu přípravek od Alpy.

 

V rámci nedělního televizního zápasu jsme si pro Vás společně se společností Alpa připravili facebookovou tipovací soutěž o jejich produkty! O co budeme soutěžit a jak bude otázka znít se dozvíte v pátek 26.03. večer na našem Facebooku! Zároveň bychom tímto rádi poděkovali za poskytnuté produkty, máte se na co těšit!

Pozvánky
21.05.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí B - Sokol Šťáhlavy (Muži B)
Muži
Partneři