Podpisy nových smluv v našem mužstvu

V minulých dnech došlo v našem mužstvu k podpisu nových smluv a my jsme moc rádi, že Vám můžeme představit hráče, kteří podepsali nebo prodloužili smlouvu s naším klubem.


506.jpg

Celkem šestice hráčů podepsala v minulých dnech novou smlouvu s naším klubem a budeme tak tyto hráče vídat i nadále v našem dresu. V tomto článku najdete rovněž ohlasy samotných hráčů k podpisu a možnosti i nadále nastupovat za naše mužstvo. 

Prvním z nich je aktuálně nejmladší člen mužstva Robert Halíček, sedmnáctileté pravé křídlo a odchovanec oddílu Sokol Újezd u Brna. Co říká Robo Halíček k podpisu své první smlouvy? „Jsem moc rád, že mi klub podpisem smlouvy takto projevil důvěru. Velmi se těším na další dvě sezóny, které tu strávím. Budu dělat všechno pro to, abych svými výkony týmu co nejvíc pomohl, a abychom byli společně úspěšní."

 

Druhým hráčem, který si svými výkony a přístupem vypracoval tuto šanci, je Adam Tomášek. Sedmnáctiletá pravá spojka a odchovanec mělnické házené se zkušenostmi z české dorostenecké reprezentace. „Jsem vděčný a šťastný, že můžu v klubu působit na další dvě sezóny a už se na ně moc těším. Doufám, že se individuálně co nejvíce posunu, abych mohl pomáhat týmu i klubu, jak to jen půjde, a budeme společně úspěšní,“ říká k podpisu své první smlouvy Adam Tomášek.

 

Třetím z mladých talentů, který také prošel naší akademií TCM, a nyní podepsal svou první smlouvu s naším klubem, je Aleš Dolejší. Osmnáctileté levé křídlo a odchovanec TJ Jiskra Zruč nad Sázavou pomyslně navazuje ve veselském dresu na svého staršího bratra Jirku Dolejšího, který v minulosti rovněž reprezentoval naše barvy. „Byl jsem potěšený, když jsem dostal tuto nabídku a možnost připojit se k A-týmu. Jsem vděčný vedení klubu, že jsem od nich dostal důvěru a možnost tu zůstat. Těším se na úspěchy v nadcházejících sezónách a doufám, že pro tým budu přínosem,“ říká k podpisu své první smlouvy Aleš Dolejší.

 

Čtvrtý hráč, který rovněž podepsal premiérovou smlouvu s naším klubem, je Andrej Parolly. Hráč, který rovněž prošel naší dorosteneckou akademií TCM, kam přišel jako odchovanec slovenského ŠKP Bratislava. Co říká devatenáctiletá střední spojka k podpisu své první smlouvy? „Velmi se těším a jsem vděčný za možnost podepsat smlouvu s klubem, ve kterém jsem strávil velkou část své mládežnické kariéry, a ke kterému jsem si vybudoval silný vztah. I nadále na sobě budu pracovat, abych týmu co nejvíce pomohl a byli jsme společně úspěšní.“

 

Čtyři hráči, kteří podepsali své premiérové smlouvy, jsme si již výše v článku představili. Do zbývající šestice, jejíchž podpisy jsme avizovali, nám tedy přirozeně zbývá poslední dvojice. Tentokrát už půjde o hráče, kteří své smlouvy s naším klubem prodlužují. Prvním z nich je třiadvacetiletá levá spojka Adam Ptáčník, odchovanec pardubické házené!

„Jsme moc rádi, že jsme se s Adamem domluvili na pokračování jeho smlouvy. Adam se od svého příchodu do našeho klubu během let vypracoval do pozice stabilního a důležitého článku základní sestavy. Svými výkony si rovněž řekl o několik nominací na akce české mužské reprezentace, za kterou už si odbyl i svůj první start v přípravném utkání. Díky prodloužení smlouvy můžeme dále pracovat na individuálních a samozřejmě i týmových dovednostech a výkonech. Těšíme se na další společné momenty ve veselském dresu,“ dodávají k podpisu zástupci vedení.

 

Představení šestice podpisů uzavírá kdo jiný než náš odchovanec, který veselský dres reprezentuje již od žákovských kategorií. Pětadvacetiletá levá spojka a kapitán našeho mužstva David Melichar rovněž prodlužuje s naším klubem smlouvu!

„Máme velkou radost, že na pokračování současné smlouvy jsme se domluvili také s Davidem, který k našemu klubu už neodmyslitelně patří, v mužstvu je klíčovým hráčem základní sestavy. Díky pokračování hráčů jako je David nebo Adam můžeme nadále rozvíjet naši koncepci, což věříme, usnadní přechod do mužstva i mladým hráčům, kteří se do A-týmu postupně zapracovávají. Těšíme se na další společné momenty ve veselském dresu,“ dodávají k podpisu zástupci vedení.

 

 

Jsme moc rádi, že budeme Roba, Adama, Aleše i Andreje v novoveselském dresu vídat i v dalších sezónách!

Máme radost, že se k této skupině připojuje i Adam s Davidem. Ať se daří!

#1klub1srdce

Pozvánky
27.02.2021 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
Muži
06.03.2021 18:00
KH ISMM Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí
Muži
20.03.2021 18:00
TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
Muži
Partneři