18. kolo Extraligy: domácí televizní zápas

Extraliga pokračuje v opravdu velmi rychlém sledu - 18. extraligové kolo sehrajeme na domácí půdě před kamerami České televize už v pátek!


504.jpg

Další zápas v náročném programu posledních dnů čeká naše mužstvo hned druhý den od toho zatím posledního. Po dohrávce 7. kola na palubovce Plzně, kdy jsme zápas ztratili až v posledních minutách, je na řadě domácí zápas 18. kola STRABAG Rail Extraligy. Utkání, které sehrajeme před kamerami České televize, nabídne pomyslnou odvetu, neboť do naší ZDT Arény zavítá právě mužstvo Talent týmu Plzeňského kraje! Přenos #KEMPADUELU na kanálu ČT Sport (případně webových stránkách) začíná v 20:15.

Sledovat zápas online na webových stránkách můžete zde: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10132144283-hazena/321297371152001-tj-sokol-nove-veseli-talent-tym-plzenskeho-kraje/

 

Co říká před pátečním zápasem levá spojka našeho týmu Adam Ptáčník?

„Koncovka zápasu v Plzni nás všechny samozřejmě mrzí, domácí v závěru těžili ze svých zkušeností a zariskovali. Využili našich chyb a neproměněných šancí, sami mířili přesně. Přesto jsme si potvrdili, že dokážeme hrát i s takovými týmy jako je Plzeň. A když předvedeme dobrý týmový a bojovný výkon, můžeme takové soupeře trápit. Ve středu se nám to do konce dotáhnout nepodařilo, hned v pátek budeme chtít navázat na dobrý úvod a pasáže z venkovního utkání. Oba týmy mají na analýzu a přípravu v podstatě jediný den, ale středeční zápas byl dobrou pozvánkou na páteční televizní utkání. Plzeň má dobrý a zkušený tým, i když se jim v posledních zápasech příliš herně nedaří, budou opět favoritem. My ale budeme v domácím prostředí bojovat a nedáme soupeři nic zadarmo. Doufáme, že nám budou fanoušci držet palce u televize, protože jejich podpora na tribunách nám samozřejmě chybí."

 

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce 

Momentka z domácího extraligového utkání proti Plzni, sezóna 2019/2020.

Partneři