7. kolo Extraligy: dohrávka

Poslední dohrávka ze zápasů odložených z původního podzimního programu čeká naše mužstvo už zítra večer. 


502.jpg

Ve středu 10. února čeká naše mužstvo poslední z podzimních dohrávek. Poprvé se v této sezóně utkáme s celkem Talent tým Plzeňského kraje. Zápas 7. kola STRABAG Rail Extraligy na palubovce soupeře sehrajeme zítra od 17:30. Sledovat ho můžete tradičně online na stanici TV COM! Přímý odkaz ke sledování najdete zde: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Hazena/

 

Co říká před zápasem hlavní trenér Peter Kostka?

„Do Plzně cestujeme s jediným cílem – napravit si reputaci po zbabraném představení z prvního poločasu v Hranicích," deklaruje rozhodně trenér Veselí Peter Kostka a dodává: "Nebudeme sice v plné síle, absence takových zkušených lídrů jako Melichar či Luba Bartůněk bude jistě citelná. Otevírá se tím však prostor pro naše mladíky, které takové zápasy jakým bude i ten proti Plzni, neskutečně posouvají vpřed. Pevně věřím, že se s naskytnutou příležitostí statečně popasují."

 

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce

 

Momentka z domácího extraligového utkání (foto: Martin Duroň).

Partneři