3. kolo Extraligy: dohrávka

Posledním zápasem akutálního kalendářního roku je pro naše mužstvo úterní dohrávka 3. extraligového kola na půdě Frýdku-Místku.


480.jpg

Po středeční předehrávce 15. kola v Jičíně a volném víkendu čeká naše mužstvo v aktuálním kalendářním roce ještě jedno poslední utkání. V úterý 22. prosince 2020 od 19:30 sehrajeme na palubovce Frýdku-Místku dohrávku 3. kola. Zápas můžete sledovat online na stanici TV COM! 

Přímý odkaz ke sledování najdete zde: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Hazena/

 

Co říká před středečním zápasem hlavní trenér Peter Kostka?

„Pohled na tabulku nikoho z nás pochopitelně netěší. Je zcela zbytečné hledat výmluvy a schovávat se za věk, nezkušenosti nebo smůlu. Levných řečníků je plný parlament. Je nejvyšší čas, aby za nás začaly mluvit výkony na hřišti. Nacházíme se v situaci, kdy musí estetiku nahradit pragmatismus zaměřené na drobnosti:

  • tvrdá obrana výlučně na hranici dovoleného, bezvýhradná oběť vlastních statistik ve prospěch týmu, absolutní poctivost v každé činnosti na tréninku, koncentrace na detaily: v taktické přípravě, životosprávě a mentálním nastavení, stoprocentní dodržování herního systému, nejednou i za cenu kreativity.

Jistě, to všechno zní dobře. Bezpochyby, tato slova nejsou objevením teplé vody. O to ale ani nejde. Házená není tak složitá, jak se někdy jeví. Na všem samozřejmě poctivě pracujeme a budeme bojovat i v zítřejším zápase na palubovce Frýdku. Hráli jsme proti sobě nedávno, víme co od sebe očekávat. Ročníky narození, papíroví favorité jsou jen objektivní, ale ne rozhodující okolnosti. Těmi jsou a vždy budou obětavé individuální výkony hráčů, pro které je úspěch týmu za každých okolností nejdůležitější, a tak budeme bojovat.“

 

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce

Momentka z domácího utkání proti Frýdku-Místku, prosinec 2020. 

Foto: Martin Duroň

 
Partneři