14. kolo Extraligy

V sobotu 12.12. čeká naše mužstvo poslední domácí utkání v tomto roce, přivítáme tým Frýdku-Místku.


473.jpg

V sobotu 12. prosince v podvečer čeká naše mužstvo poslední domácí extraligový zápas v tomto kalendářním roce. Poprvé v aktuální extraligové sezóně změříme síly s mužstvem Frýdku-Místku. Komentovaný přenos s naší skvělou dvojicí Luboš Bartůněk st. a Jan Strejček můžete sledovat jako již tradičně online na stanici TVCOM!

Zápas startuje v 17 hodin, držte nám palce i na dálku! Přímý odkaz ke sledování najdete zde: https://www.tvcom.cz/Zapas/

 

Jaký je ohlas z kabiny před sobotním zápasem?

„V sobotu nás čeká už 14. extraligové kolo, poslední domácí zápas v tomto roce proti Frýdku-Místku, který je aktuálně v polovině tabulky. Ta je ale extrémně vyrovnaná a zápasy ukazují, že každý tým může překvapit. S Frýdkem se letos utkáme poprvé, v letní přípravě jsme odehráli dvě dobrá a vyrovnaná utkání. Pak bohužel přišla omezení a přerušení ligy. Frýdku se po znovu rozjetí soutěže stejně jako nám moc bodově nedaří, určitě budou velmi namotivovaní. Se zkušenými hráči jako jsou Sklenák či Chudoba tvoří velice kvalitní tým. My samozřejmě budeme bojovat, bohužel to opět bude před prázdnými tribunami, ale o to víc doufáme, že nám fanoušci budou fandit na dálku u TVCOMu," zve na zápas náš pivot Vojta Krčál.

 

 

Před posledním domácím zápasem bychom Vám ještě jednou rádi poděkovali za Vaši podporu v této nelehké době. Opravdu nás mrzí, že s námi v aktuální době nemůžete být přímo v hale, Vaše podpora a atmoséfra plné veselské ZDT Arény nám všem moc chybí. I proto se pro Vás snažíme vylepšit zážitek ze sledování našich online přenosů a dalších aktivit. Abychom mohli hrát, jsme povinni před každým zápasem podstoupit povinné testování na Covid-19, tím zásadně vzrostly naše náklady na každý zápas. 

Videozprávu s poděkováním sledujte na našem YouTube kanále zde: https://www.youtube.com/watch

Rádi bychom Vás v této pro všechny složité situaci požádali tentokrát nejen o podporu morální, ale též o podporu finanční, abychom tuto dobu společně překonali a mohli se společně dlouhodobě těšit z našeho oblíbeného sportu!

Číslo účtu: 1476877339/0800

Společně to zvládneme. Děkujeme moc za vaši přízeň! 

#1klub1srdce

Partneři