13. kolo Extraligy

V sobotu 5. prosince dopoledne čeká naše mužstvo 13. extraligové kolo na půdě brněnských Maloměřic.


470.jpg

Po středeční dohrávce 11. kola na pražské Dukle čeká naše mužstvo v sobotu dopoledne další extraligové utkání. Další, tentokrát 13. kolo STRABAG Rail Extraligy startuje v sobotu 5.12. 2020 v 11 hodin a sledovat ho budete moci online na stanici TV COM! 

Přímý odkaz ke sledování najdete zde: 

https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Hazena/

Co říká před středečním zápasem hlavní trenér Peter Kostka?

"Čeká nás zápas, který potřebujeme vyhrát. Jiný výsledek než vítězství ani nebereme. Dva získané body by byly přepotřebnou vzpruhou před dalšími zápasy v nahuštěném zápasovém kalendáři. A pomohlo by především našim mladým chlapcům  ke zvýšení sebevědomí. Cesta k úspěšnému výsledku povede přes tři atributy - důslednost, trpělivost a protiútok.

Důslednost bude nezbytná v obranné fázi. Majlont hraje dlouho v útoku, čeká na individuální chyby a pak se snaží udeřit. Důsledně musíme pokrýt střelbu ze země (Koubek, Kučera), přistupovat na Hlipalu, ať zakončuje pod tlakem a umně bránit klamavou činnost zkušeného Havláta. Stejně důsledná musí být i střelba. Mazáč je nepříjemný brankář, kvalitně čítající způsob zakončení soupeřových hráčů.

Trpělivost bude klíčová. Majlont získáním hráčů jako Hlipala či Jonáš rotuje 6 hráčů na spojkových pozicích, takže určitě bude běhat s námi a nic nám nedaruje zdarma. Stále je nutné držet systém, volit jednoduché řešení a hrát přímočaře. A neopustit tuto hru ani v úseku, kdy se nám několik věcí nepodaří. Poslední 10-minútovky obou poločasů budou rozhodující a ty potřebujeme zvládnout.

Protiútok bude naše nejsilnější zbraň. Chceme hrát rychle, ale ne zbrkle. Na soupeře jako jsou Maloměřice rychlý přechod platí. Potřebujeme se vyhnout dlouhým přihrávkám a zbytečnému zasekávání na střed. Plynule, přes krátké přihrávky v pohybu dostat míč na oblouk a zodpovědně zakončit. Jednoduše, chceme a jdeme vyhrát. "

  

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce 

 Momentka z domácího utkání proti Maloměřicím, září 2020. 

Partneři