11. kolo Extraligy

Už zítra večer, ve středu 2. prosince, čeká naše mužstvo dohrávka 11. extraligové kola na půdě pražské Dukly.


467.jpg

Po volném víkendu čeká naše mužstvo dohrávka odloženého 11. kola STRABAG Rail Extraligy. Poprvé v této sezóně změří náš tým síly s pražskou Duklou. Zápas startuje ve středu 2.12. 2020 v 18 hodin a sledovat ho budete moci online na stanici TV COM! 

Přímý odkaz ke sledování zde: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Hazena/

 

 

Co říká před středečním zápasem hlavní trenér Peter Kostka?

Do Prahy cestujeme s jasným cílem opětovného získání vlastní herní tváře. Domácí souboj s Lovosicemi nám nevyšel, ačkoli výsledek byl pro nás velmi krutý. Doplácíme na neproměňování vyložených příležitostí, které okamžitě zmrazí na několik minut naše sebevědomí, výsledkem čehož byly i v zápase s Lovosicemi dva úseky v obou poločasech, kdy naše útočná hra ztratila koncept i rozvahu.

Naopak, podařilo se nám stabilizovat defenzivu. Právě ta bude základem naší hry na Dukle. Chceme se prezentovat agresivitou a kvalitní prací nohou. A hlavně chceme zjednodušit naši hru. Od rychlého přechodu až po postupný útok. Nemůžeme se prezentovat profesorskou házenou. Nemáme na to ani hráče, ani zkušenosti a zejména nám to není vlastní. Naopak, chceme využít kvalitní kondiční úroveň a hrát rychleji, jednodušeji a přímočařeji.

Škoda, že stále nemůžeme počítat s Lubošem Bartůňkem, Denisem Rubáčem a po posledním zápase rovněž s Kikem Hallou. Příležitost tak opět dostanou více dorostenci a je na nich, jak se nabídnuté příležitosti chopí. "

 

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce 

 

Pozvánky
07.12.2022 19:30
TJ Sokol Nové Veselí - Talent tým Plzeňského kraje (17. kolo Chance Extraligy)
Muži
17.12.2022 15:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Mladší dorost
17.12.2022 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Starší dorost
Partneři