12. kolo Extraligy

Zítra odpoledne, ve středu 25. listopadu, čeká naše mužstvo 12. extraligové kolo před kamerami České televize.


463.jpg

Po víkendovém dvojzápase evropského poháru čeká zítra odpoledne naše mužstvo návrat do extraligového kolotoče. Vzhledem k trvajícím opatřením bude utkání opět sehráno bez diváků. 

Zápas 12. kola STRABAG Rail Extraligy proti týmu Lovci Lovosice odehrajeme před kamerami České televize ve středu 25. listopadu 2020 od 15 hodin v naší ZDT Aréně. Přenos na kanálu ČT Sport (případně webových stránkách) začíná v 14:55.

Sledovat zápas online na webových stránkách můžete zde: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10132144283-hazena/320297371152003-sokol-n-veseli-hk-fcc-mesto-lovosice/

 

Co říká před středečním zápasem hlavní trenér Peter Kostka?

Čeká nás nebezpečný a zkušený soupeř. Lovosice jsou favoritem tohoto utkání. A přestože první duel jim proti Zubří po vynucené přestávce nevyšel, v následujícím zápase na palubovce Kopřivnice potvrdili nejen svou herní kvalitu dosažením 36 gólů, ale zejména mentální odolnost, protože dokázali otočit ve svůj prospěch nepříznivě se vyvíjející zápas.

Náš tým určitě kůži lacino neprodá. Velmi dobře víme, že největší síla našeho soupeře tkví v individuální variabilitě hráčů. Každá spojka Lovosic je nebezpečná a každá něčím jiným. Trkovský svou dynamikou a rychlou hrou jeden na jednoho, Kupa zdravou drzostí a střelbou ze země, Jonsson obrovskými zkušenostmi a rozvahou.

Jsem však přesvědčen, že kvalitní obranou dokážeme eliminovat silné stránky soupeřových spojek, čímž zcela logicky otupíme další silnou zbraň hostujícího týmu - efektivitu střelby z prostorů křídla.

Škoda, že nemůžeme nastoupit v kompletním složení. K dlouhodobému marodovi Ondrovi Veselému přibyli po zápasech na Kypru i Luba Bartůněk a Denis Rubáč. No právě o tom dlouhodobá soutěž je - o schopnosti optimálně vyřešit nečekané překážky, umět nahradit zraněné hráče a dokázat se semknout, i když se nedaří.

Na zápas se velmi těšíme a za celý tým mohu říci, že půjdeme každou minutou štěstí naproti. Držte nám palce u televizních obrazovek.“

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce 

 

Foto: Facebook Lovci Lovosice

Pozvánky
07.12.2022 19:30
TJ Sokol Nové Veselí - Talent tým Plzeňského kraje (17. kolo Chance Extraligy)
Muži
17.12.2022 15:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Mladší dorost
17.12.2022 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Starší dorost
Partneři