Spolupráce s novým partnerem

Představujeme nového partnera spolupracujícího s naším klubem: Reklama na Vysočině.


458.jpg

Reklama na Vysočině je česká společnost zabývající se reklamou v kraji Vysočina. Pro své klienty zajišťuje kompletní reklamní služby: grafické práce, výroba a vlastní distribuce reklamních letáků, výroba reklamních nosičů a polepů, zhotovení webových stránek, prodej reklamních předmětů s logem klienta.

Navštivte web, kde se dozvíte více: https://www.reklamanavysocine.cz/

Jaké nové reklamní předměty už od našeho nového partnera máme my? 

Foto: https://www.facebook.com/reklamanavysocine

Tento nákrčník a další zajímavé předměty, které si u nás můžete zakoupit

vám již brzy představíme v našem nově připravovaném "fanshopu".

 

Ve spolupráci s naším novým partnerem jsme si připravili něco i pro naše fanoušky! Tento týden jsme představili sérii šesti soutěžních úkolů, ve kterých soutěžíme o hodnotné ceny, které náš partner věnoval: například bezdrátová sluchátka, bezdrátový reproduktor, kempingová deka, vak na vodu a další. Na našem Facebooku již od pondělí 16. listopadu najdete první video se soutěžním úkolem, který vždy předvede vybraný hráč našeho týmu. Vaším úkolem je zkusit naše hráče a ostatní soutěžící porazit a natočit se při plnění úkolu. Podmínky soutěže a všechny důležité informace najdete u příspěvku na našem Facebooku zde: https://www.facebook.com/hazena.noveveseli.cz/posts/
 
Zapojte se do naší soutěže, těšíme se na vaše pokusy!
 
Hodně štěstí! 
 
Děkujeme Reklamě na Vysočině za předměty věnované do naší soutěže a těšíme se na další spolupráci!
Partneři