10. kolo Extraligy

Dnes v podvečer, sobotu 14. listopadu, čeká naše mužstvo 10. kolo STRABAG Rail Extraligy.


455.jpg

Dnes v podvečer čeká naše mužstvo návrat do extraligového kolotoče! Desáté kolo na domácí palubovce se bohužel odehraje bez diváků. My jsme však velmi rádi, že se opět můžeme vrátit do zápasového kolotoče, a proto bychom Vás rádi pozvali ke sledování našeho zápasu prostřednictvím internetové televize TVCOM. V rámci online vysílání pro Vás chystáme atraktivní zlepšení, například přenos s komentátory (když nás technika nezradí) či zajímavý doprovodný program.

Zápas proti aktuálnímu lídrovi extraligové tabulky startuje v 17 hodin a sledovat ho můžete online zde: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Hazena/

 

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce 

Pozvánky
07.12.2022 19:30
TJ Sokol Nové Veselí - Talent tým Plzeňského kraje (17. kolo Chance Extraligy)
Muži
17.12.2022 15:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Mladší dorost
17.12.2022 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Starší dorost
Partneři