10. kolo Extraligy

Dnes v podvečer, sobotu 14. listopadu, čeká naše mužstvo 10. kolo STRABAG Rail Extraligy.


455.jpg

Dnes v podvečer čeká naše mužstvo návrat do extraligového kolotoče! Desáté kolo na domácí palubovce se bohužel odehraje bez diváků. My jsme však velmi rádi, že se opět můžeme vrátit do zápasového kolotoče, a proto bychom Vás rádi pozvali ke sledování našeho zápasu prostřednictvím internetové televize TVCOM. V rámci online vysílání pro Vás chystáme atraktivní zlepšení, například přenos s komentátory (když nás technika nezradí) či zajímavý doprovodný program.

Zápas proti aktuálnímu lídrovi extraligové tabulky startuje v 17 hodin a sledovat ho můžete online zde: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Hazena/

 

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce 

Pozvánky
05.12.2020 11:00
SHC Maloměřice Brno - TJ Sokol Nové Veselí
Muži
12.12.2020 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKP Frýdek-Místek
Muži
16.12.2020 17:00
HBC Ronal Jičín - TJ Sokol Nové Veselí
Muži
Partneři