Spolupráce oddílu házené se školami

Spolupráce našeho klubu a místních škol v aktuální sérií článků a rozhovorů.


451.jpg

V aktuální situaci, kdy už téměř měsíc nemohou naše žákovská a dorostenecká družstva trénovat ani hrát, bychom rádi využili tohoto stavu a nahlédli do „zákulisí“ mládežnických kategorií.

Kromě zpráv z dění v našem mužstvu, které se konečně mohlo vrátit alespoň ke společným tréninkům v hale, chceme našim příznivcům přinést také novinky a zprávy týkající se naší mládeže z trochu jiné, nové perspektivy.

V nejnovější sérii článků bychom vás rádi seznámili se čtyřmi školami, s kterými rozvíjíme či již dlouhodobě pracujeme na spolupráci. Neboť u mládeže samozřejmě nejde jenom o sport, ale také a zejména o studium!

V následujících týdnech každou ze škol představíme a naši trenéři společně s jedním zástupcem každé školy poskytnou odpovědi na pár otázek, které přiblíží naši spolupráci a to, jak vnímá povinnosti mladých studentů a hráčů náš oddíl i samotná škola.

Děkujeme touto cestou zástupcům škol, že se k naší sérii připojili. Doufáme, že se současná situace pro nás všechny zlepší.

 

Děkujeme za vaši přízeň!

Pozvánky
26.01.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - Lovci Lovosice (SF Český pohár)
Muži
02.02.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Muži
Partneři