A-tým hlásí návrat k tréninku

Ve středu 4. listopadu bylo po uvolnění části nařízení omezujících profesionální sport umožněno našemu mužstvu, aby se vrátilo k tréninku uvnitř ZDT Arény.


448.jpg

Po 25 dnech od přerušení soutěže a veškerých tréninkových aktivit v uzavřených prostorech jsme konečně zpět v tréninku na palubovce naší ZDT Arény! Máme velkou radost a doufáme, že nám situace dovolí plnohodnotně trénovat a brzy se vrátit zpět do zápasového kolotoče! 

 
Kluby STRABAG Rail Extraligy (včetně MOL Ligy) se na společném jednání se zástupci ČSH ve středu 4. listopadu dohodly, že chtějí usilovat o restart soutěží. Český svaz házené proto požádá o výjimku pro obě nejvyšší domácí soutěže, první kolo po vynucené pauze by se mohlo odehrát o víkendu 14. a 15. listopadu.
 
 „Jednali jsme se zástupci všech klubů působících v nejvyšších házenkářských soutěžích, tedy MOL lize a STRABAG Rail Exralize. Všichni možnost obnovení soutěže přivítali a jsou připraveni splnit všechny podmínky, které budou pro sehrání mistrovských utkání vyžadovány,“ uvedl po jednání prezident ČSH Jaroslav Chvalný.
 
Celé vyjádření prezidenta svazu najdete na stránkách ČSH zde: https://www.handball.cz/aktualita/
 
O restartu extraligové soutěže se tedy jedná, budeme vás samozřejmě aktuálně inormovat. 
 
Díky za vaši podporu!
Pozvánky
26.01.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - Lovci Lovosice (SF Český pohár)
Muži
02.02.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Muži
Partneři