Starší dorost: hodnocení zápasu

Komentář a hodnocení hlavního trenéra starších dorostenců, 4. kolo první ligy staršího dorostu.

V rámci 4. kola první ligy dorosteneckých soutěží nastoupili naši dorostenci poprvé na domácí palubovce. Sobotní utkání zvládly oba týmy s bilancí dvou vítězství. Zápas starších dorostenců byl v úvodu vyrovnaný, zhruba od 18. minuty prvního poločasu si však naši hráči začali budovat větší náskok, který už do konce zápasu nepustili, a naopak ještě navyšovali. Utkání v domácí aréně před prázdnými tribunami tak zvládli v poměru 38:29!

4. KOLO: TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ – C.S. Cargo HBC Jičín 38:29 (19:16)

Sestava: Chvátal, Vařečka - Hanták 4, Honc 1, Chalupa 3, Ševčík 6/3, Zeman 4, Mach, Mareček 7, Krejčí, Tomášek 2, Dolejší 5, Brabec 2, Koníček 2, Krejz 2.

ŽK: 2:2. ČK: 0:1. Vyloučení: 6:7. Sedmimetrové hody: 4/3 – 1/0.

Více fotografií a momentek ze zápasu najdete na našem Facebooku. Za fotografie děkujeme panu Martinu Duroňovi.

Hodnocení hlavního trenéra Jana Bělocha: Naším druhým soupeřem v soutěži byl celek Jičína. Zápas se hrál za zvláštních podmínek, když všichni věděli, že v pondělí se soutěže i tréninky zastaví. Bylo na obou soupeřích, jak se s tímto faktem vyrovnají. Celek Jičína má ve svém středu kvalitní hráče a bylo zřejmé, že nás nečeká nic lehkého. První půle byla velmi vyrovnaná, ale na konci poločasu už jsme vedli 19:16. Oba týmy hrály lépe v útoku než v obraně a do toho se hodně hrálo v nerovnovážném stavu, a proto padalo hodně branek. V druhém poločase se Jičín zmohl na odpor pouze prvních 10 minut, ale poté jsme zlomili vývoj  na naší stranu a dokráčeli k vítězství 38:29. Tým je potřeba pochválit za přístup k zápasu a koncentraci s jakou k němu v nelehké době nastoupil. Můžeme jen doufat, že hodnocení dalších utkání se na webu objeví co nejdříve.“

14.11.2020 17:00