6. kolo Extraligy

Dnes v podvečer, sobotu 10. října, čeká naše mužstvo 6. kolo STRABAG Rail Extraligy.


441.jpg

Dnes v podvečer čeká naše mužstvo další domácí extraligový zápas, který bude bohužel vzhledem k aktuálním opatřením na chvíli poslední. Utkání proti týmu TJ Cement Hranice se bohužel vzhledem k aktuálním nařízením odehraje bez diváků. O možnost vidět a fandit našemu týmu však nepřijde! Zápas startuje v 17 hodin a sledovat ho můžete online na internetové televizi TVCOM zde: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Hazena/

 

Jaký byl ohlas z kabiny před dnešním zápasem?

Hlavní trenér Peter Kostka říká: „Sport zažívá v dnešní době nejtěžší životní zkoušku. Nikdo z nás neví, co bude ne za týden, ale už následující den. Připravujeme naše týmy, a vlastně ani nevíme na jakého soupeře a na který den. Týmy, které se v náročných a dosud nepoznaných podmínkách dokážou co nejvíce mentální konsolidovat, udrží svou mysl pozitivně nastavenou a především správně nastaví přípravu hráče v podmínkách mimo palubovky, budou úspěšné. Právě to je náš druhý nejbližší úkol. Tím prvním je porazit Hranice, na kdoví jak dlouho se potěšit z házené a užít si jeden druhého. Na zápas se velmi těšíme a uděláme pro úspěch našeho kolektivu maximum.“

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce 

Partneři