Mladší dorost - HBC Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 21:26 (8:12)

Těžký zápas jsme zvládli...

V 17. kole jsme zavítali na hřiště Jičína. Nejenom, že nás v tomto utkání čekal odhodlaný soupeř, ale ještě nám situaci komplikovalo množství zranění a reprezentační srazy, které z našich hráčů odčerpaly velké množství sil. Do zápasu jsme vstoupili dobře a ihned jsme se ujali vedení. Po celý první poločas jsme vedli a diktovali tempo hry. O poločase jsme vedli 12:8. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit s velkým nasazením a zápas rozhodnout. Dle tohoto plánu se nám podařilo odskočit na 15:8, ale po time outu domácích se zase soupeř vrátil do hry a stáhnul na rozdíl čtyř branek. Poté jsme se zase zvýšili tempo my a odskočili jsme na rozhodující náskok. V poslední desetiminutovce dohrávali zápas naši starší žáci, kterých na zápase bylo pět a podali velmi dobrý výkon. Dokázali udržet tempo naší hry a bez chyb přispívali k našemu výkonu. Nejlepší výkon ze starších žáků podal Honza Vlček, který se dokázal prosazovat ve hře jeden  na jednoho a bylo na něj několik sedmimetrových hodů. Celkově jsme zápas zvládli v rámci možností sestavy a fyzického stavu dobře.

Na další utkání se musíme pečlivě připravit, protože nás čeká velmi silný soupeř ze Zubří. Proto bychom uvítali velkou podporu z hlediště v sobotu v  17:00.
26.01.2019 17:00