Starší dorost: hodnocení zápasu

Komentář a hodnocení hlavního trenéra starších dorostenců, 3. kolo první ligy staršího dorostu.

Po vynucené pauze způsobené karanténou se poprvé v ostrém zápase letošní sezóny dorosteneckých soutěží představily naše dorostenecké týmy, které v sobotu 3. října zamířily na půdu Frýdku-Místku!

Starší dorostenci bojovali v dramatickém a vyrovnaném utkání, které bohužel gólem ze sedmimetrového hodu v posledních vteřinách skončilo těsně ve prospěch domácích se skóre 28:27. Statistiky a hodnocení najdete níže.

3. KOLO: PEPINO SKP FRÝDEK-MÍSTEK – TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 28:27 (13:14)

Sestava: Vařečka, Chvátal - Zeman 1, Hanták, Brabec 1, Mareček 6, Ševčík 3/1, Halíček 2, Krejz, Mička, Dolejší 6, Tomášek 4, Krejčí, Linhart, Chalupa 4/1, Honc.

ŽK: 2:3. ČK: 1:2. Vyloučení: 3:6. Sedmimetrové hody: 4/3 – 3/2.

Více fotografií a momentek ze zápasu najdete na našem Facebooku. Za fotografie děkujeme panu Martinu Duroňovi.

Hodnocení hlavního trenéra Jana Bělocha: „V prvním zápase jsme zavítali na palubovku Frýdku-Místku. Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas a to se naplnilo. V prvních minutách jsme předváděli povedené akce v útoku a díky zákrokům našeho brankáře jsme získali až pětibrankový náskok. Soupeř nás začal postupně stahovat a v poločase už jsme vedli jen o branku. V druhé půli se vedení přelévalo ze strany na stranu. My jsme bohužel špatným výkonem na vlastní polovině dovolili soupeři dávat laciné branky. Přes velkou bojovnost a spoustu dobrých akcí v útoku, bohužel zápas dospěl do koncovky, kde byli šťastnější domácí a brankou ze sedmimetrového hodu po siréně rozhodli o jejich vítězství. Výsledek je pro nás zklamáním, ale ve výkonu byla spousta věcí, o které se můžeme do budoucna opřít a pokud tým bude pokračovat dále v tomto nastavení, tak výhry přijdou.“

12.08.2022 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - SG Handball Westwien (Memorial)
12.08.2022 18:30