Mladší dorost: hodnocení zápasu

Komentář a hodnocení hlavního trenéra mladších dorostenců, 3. kolo první ligy mladšího dorostu.

Po vynucené pauze způsobené karanténou se poprvé v ostrém zápase letošní sezóny dorosteneckých soutěží představily naše dorostenecké týmy, které v sobotu 3. října zamířily na půdu Frýdku-Místku!

Mladší dorostenci dokázali v rámci 3. kola porazit těžkého soupře na jeho domácí půdě 28:24! Statistiky a hodnocení najdete níže.

3. KOLO: PEPINO SKP FRÝDEK-MÍSTEK – TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 24:28 (9:15)

Sestava: Dufka, Doležel – Strýček 8, Hájek 1, Ogoun, Flajsar 5/1, Novotný 4, Navrátil 2, Vladař 1, Popela 5, Jochman 1, Štěpán 1.

ŽK: 2:2. Vyloučení: 4:4. Sedmimetrové hody: 3/2 - 1/1.

Více fotografií a momentek ze zápasu najdete na našem Facebooku. Za fotografie děkujeme panu Martinu Duroňovi.

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „Jsem velice rád, že po více než půl roce můžu opět psát hodnocení ligového zápasu a pevně věřím, že odteď už to bude pravidelně! Čekal jsem, že kvůli dlouhé pauze bude začátek zápasu nervózní, ale nestalo se tak. Paradoxně prvních 40 minut bylo z naší strany kvalitnějších, než posledních 20 minut. První půlku zápasu jsme byli nebezpeční z každého prostoru a v obraně byl náš výkon spolehlivý. V druhém poločase, hlavně posledních 20 minut, kvůli našim chybám (neproměněné čisté šance, individuální zaváhání v obraně), jsme ztratili herní jistotu a dovolili jsme soupeři vrátit se do zápasu. Pokazili jsme si tak celkový dojem ze zápasu, což je škoda. Další zápas budeme potřebovat více energie hlavně do obrany a celých 60 minut, ne jenom úseky.“

12.08.2022 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - SG Handball Westwien (Memorial)
12.08.2022 18:30