Muži - TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 26:25 (15:11)

V posledním kole základní části nás čekal zkušený tým z Hranic. Ten měl v posledních zápasech výborné výsledky a proto se očekával vyrovnaný zápas, což se nakonec i potvrdilo. 


43.jpg

Vstup do utkání byl z naší strany špatný a soupeř vedl v osmé minutě 1:4 a ve 12. pak 3:7. Poté, ale skóroval Jakub Štěrba a zavelel tak k obratu, který přišel ve 22. minutě, když se tým z Vysočiny poprvé ujal vedení 10:9. I dál pokračovali Veseláci v dobrém výkonu a do šaten odcházeli s vedením 15:11.

Vstup do druhé půlky byl ve znamení chyb našeho týmu a soupeř ve 35. minutě vyrovnal na 15:15. Od té doby se bojovalo o každý míč, i když mírné vedení držel náš tým. Výraznější vedení si ale vytvořil náš tým až v 52. minutě, když odskočil po branec Chosika na 25:22. Poté už si vedení nenechal vzít a po zákroku Studeného v poslední minutě bylo jasné, že oba důležité body zůstávají v zaplněné ZDT Aréně.

"Odehráli jsem velmi složité utkání. Chyběl nám Birdahič a Valoušek. Do utkání šel se zraněním Chosik a nemocný Melichar, který vylezl rovnou z postele a měl stále mírnou teplotu. V prvním poločase dostal navíc Ptáčník červenou a my tedy měli opravdu velmi těžkou pozici. I proto jsem velmi rád, že jsme to zvládli. První poločas jsme vsadili na rychlost Kupy a Dolejšího, kteří svým pohybem dělali vysokým hráčům Hranic starosti. Ve druhé se nám bohužel nepodařil vstup do utkání, kdy jsme dělali školácké chyby a dovolili vrátit Hranice do zápasu. Poté to byl už boj a utkání se muselo divákům líbit. Závěr jsme takticky zvládli a řekl bych, že zaslouženě zvítězili. Tým ukázal soudržnost a velkou morálku, jelikož jsme hráli v opravdu složité situaci. Jsme navíc rádi, že jsme vyhráli o gól, protože vyrovnané závěry nám nevycházeli, tak jsme to třeba prolomili, stejně jako domácí prokletí. Poděkování patří určitě fanouškům, kterých přišlo opravdu hodně a velmi nám pomohli." Hodnotí utkání trenér Pavel Hladík

Pozvánky
25.09.2021 12:30
TJ Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín
Mladší dorost
25.09.2021 14:30
TJ Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín
Starší dorost
25.09.2021 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Muži
25.09.2021 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - SK Slavia Praha (muži B)
Muži
Partneři