Výročí našeho klubu: program

V sobotu 12. září 2020 proběhne v našem sportovním areálu oslava 50 let výročí založení našeho oddílu házené TJ Sokol Nové Veselí.   


424.jpg

Vážení sportovní přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na oslavy 50. výročí založení oddílu házené TJ Sokol Nové Veselí. V rámci tohoto významného jubilea se uskuteční již 50. ročník mužského turnaje O pohár ředitele ZDT, kterého se v letošním roce zúčastní B-tým našeho mužstva TJ Sokol Nové Veselí, tým TJ Sokol Velké Meziříčí a Házená Havlíčkův Brod. 

Celodenní program začíná v našem sportovním areálu už v 10 hodin! Kromě mužských utkání se uskuteční rovněž zápasy mladších žáků! Dvě utkání sehrají naši mladší žáci proti týmům mladších žáků Velkého Meziříčí a Žďáru nad Sázavou.

Rozpis jednotlivých utkání:

11:00 Turnaj ZDT TJ Sokol Nové Veselí B TJ Sokol Velké Meziříčí
13:00 Turnaj ZDT TJ Sokol Velké Meziříčí Házená Havlíčkův Brod
15:00 Turnaj ZDT Házená Havlíčkův Brod TJ Sokol Nové Veselí B
17:00 Extraliga TJ Sokol Nové Veselí SHC Maloměřice
       
12:00 MLŽ TJ Sokol Nové Veselí TJ Sokol Velké Meziříčí
14:00 MLŽ TJ Sokol Nové Veselí TJ Sokol Žďár n. S.


Ve vnitřních prostorách ZDT Arény pro Vás rovněž chystáme nahlédnutí do historie našeho oddílu! V průběhu celého dne se můžete kromě sportovní části rovněž těšit na zajímavé soutěže pro děti a dospělé, které budou probíhat ve venkovní části areálu (14:30 až 16 hodin). Po skončení posledního zápasu proběhne od 16 hodin vyhlášení Turnaje o pohár ředitele ZDT.

Program vyvrcholí extraligovým utkáním našeho A-týmu proti mužstvu SHC Maloměřice Brno. Budeme rádi, když si s námi užijete příjemné posezení s country kapelou Hroši & Půlrock, které naváže na extraligový zápas.

 

V rámci výročí bude celý den vstup do areálu, včetně zápasů, volný a vstupné dobrovolné. Zároveň bude v hale možnost zakoupit si novou permanentní vstupenku na sezónu 2020/21. Bližší informace ke vstupenkám najdete v článku na našem webu: http://hazena.noveveseli.cz/novinky/419-permanentky-na-sezonu-2020-2021/

Vzhledem k aktuálním vládním opatřením zároveň upozorňujeme fanoušky na povinnost mít ve vnitřních prostorách nasazenou roušku či jinou ochranu úst a nosu. Děkujeme za pochopení. Přesto věříme, že s námi strávíte příjemné chvíle při oslavách našeho významného jubilea.

Těšíme se na vás!

#1klub1srdce

Pozvánky
25.09.2021 12:30
TJ Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín
Mladší dorost
25.09.2021 14:30
TJ Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín
Starší dorost
25.09.2021 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Muži
25.09.2021 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - SK Slavia Praha (muži B)
Muži
Partneři