Výhra v posledním přípravném utkání

Poslední přípravné utkání A-týmu v rámci letní přípravy, 27. srpna 2020.


412.jpg

Poslední, celkem deváté, přípravné utkání v rámci letní přípravy sehrálo naše mužstvo na domácí palubovce ve čtvrtek 27. srpna od 19:30. Proti prvoligovému týmu Tatran Litovel opět dostali prostor téměř všichni hráči širšího kádru. Naši hráči vedli od první minuty zápasu a skóre postupně navyšovali. V poločase svítilo na světelné tabuli skóre 16:8. Podobný průběh přinesla také druhá půle, ve které David Melichar zaokrouhlil svým čtvrtým gólem v utkání v posledních vteřinách skóre na konečných 30 vstřelených branek našeho týmu do sítě soupeře!

Konečné skóre: 30:19. Sedmimetrové hody: 2/2 - 2/1. Vyloučení: 4:2. Nejlepší střelci: Kocich 6, Veselý 4, Melichar 4.

Sestava: Studený, Šimovček – Bartůněk L., Ptáčník, Melichar, Kocich, Veselý, Dodica, Parolly, Halla, Halíček, Štohanzl Miroslav, Krčál, Gregorovič, Řepa, Rubáč, Zeman, Timco.

Děkujeme za vaši podporu během všech přípravných utkání!

Příští týden jsou před námi poslední dny před startem extraligové sezóny, kdy vám zároveň přineseme zápasový program podzimní části našeho mužstva!

#1klub1srdce 

Partneři