Mladší dorost - TJ Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek 31:23 (18:13)

V neděli 25.3.2018 jsme hostili házenkáře z Frýdku-Místku. Zápas s kvalitním soupeřem jsme zvládli na výbornou.

Hodnocení: Začátek zápasu byl naprosto vyrovnaný. Ani jeden z aktérů tohoto napínavého sportovního duelu dlouho neměl navrch.
Branky padaly střídavě do obou svatyní až do devatenácté minuty prvního poločasu, potom jsme zlepšenou obranou a stoprocentním zakončením našich útoků konečně odskočili na rozdíl čtyř branek. Ukázalo se, že to byl klíčový moment a do kabin jsme šli s pětibrankovým vedením 18:13.
I přes dvě branky, které jsme inkasovali hned v úvodu druhého poločasu, jsme dokázali stále držet koncentraci v utkání. V páté minutě jsme rozvlnili síť za brankářem hostů hned pětkrát za sebou. V dalším průběhu jsme již žádné drama nepřipustili a díky kolektivnímu výkonu zaslouženě bereme dva body z tohoto těžkého zápasu. Klukům bych chtěl poděkovat za přístup k tomuto mistrovskému zápasu, na který jsme se poctivě připravovali.
Lu2

V sedmnáctém kole 1. ligy mladšího dorostu zajíždíme do Jičína, kde se budeme snažit o další bodový zisk.

Sestava a branky: Vencálek, Vlček, Flajsar R. 1, Flajsar J. 6, Chalupa 2, Parolly 7, Rubáč 1, Čermák 2, Gregorovič 6, Krejz, Šikula, Řepa, Erbes 6
28.04.2018 12:45