Videovzpomínky: naše cesta od postupu do Extraligy

CESTA NAŠEHO KLUBU OD POSTUPU DO EXTRALIGY V SÉRII ZÁPASŮ "ZPÁTKY DO MINULOSTI".


369.jpg

Vážení příznivci novoveselské házené, 

letošní sezóna byla bohužel předčasně ukončena, a tak bychom se s Vámi rádi v květnu místo vyvrcholení play off ohlédli zpátky do minulosti!

Příští ročník 2020/2021 „oslaví“ náš klub půlkulatiny v nejvyšší české soutěži, neboť nás čeká už pátá extraligová sezóna. Jak rychle běží čas, co všechno se změnilo, co naopak zůstalo stejné a jaké sportovní momenty jsme za tu dobu společně prožili? Pojďte se společně s námi podívat na naši cestu nejen českou Extraligou…

Pět následujících týdnů vždy v sobotu od 17:00, kdy obvykle očekáváme hvizd ohlašující začátek zápasu, zveřejníme jeden vybraný zápas z každé sezóny od postupu našeho klubu do Extraligy. 

Příští týden, v sobotu 16. května, se můžete těšit na zápas z domácí ZDT Arény, který byl zároveň už druhým televizním utkáním našeho mužstva v premiérovém extraligovém ročníku (2016/2017). Střetli jsme se s favoritem a sehráli vyrovnané utkání, které skončilo remízou! Pamatujete si, o jakého soupeře šlo a jaké skóre nakonec dělilo body? 

První zápas ze série „zpátky do minulosti“ nabídneme už příští sobotu v 17:00 – odkaz bude zveřejněn na našem facebookovém profilu - https://www.facebook.com/hazena.noveveseli.cz/ 

Pozvánky
26.01.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - Lovci Lovosice (SF Český pohár)
Muži
02.02.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Muži
Partneři