Letošní extraligová sezóna ukončena

Exekutiva Českého svazu házené rozhodla po jednání s kluby o ukončení aktuálního ročníku nejvyšší české soutěže mužů STRABAG Rail Extraligy.


364.jpg

Exekutiva ČSH rozhodla o ukončení soutěže STRABAG Rail Extraliga mužů v soutěžním ročníku 2019/2020 ke dni 10. dubna 2020. Umístění klubů bude vyhlášeno na základě pořadí po 21. kole základní části soutěže, mistrovský titul nebude pro soutěžní ročník 2019/2020 vyhlášen.

Rozhodnutí o ukončení považujeme v této situaci za smutný, avšak logický krok. Přestože si neužijeme to pravé vyvrcholení sezóny, budeme na tuto sezónu vzpomínat v dobrém. Mnohokrát jsme se totiž radovali z povedených výsledků a máme vrcholy, za které můžeme být vděční. „Třeba jsme si zahráli evropský pohár a dostali jsme se poprvé v historii i do finále Českého poháru. Takže ano, my jsme nějaké svoje vrcholy měli. To jiné týmy se žádného ani nedočkaly,“ komentuje klubové vedení.  

Celý klub by alespoň prostřednictvím sociálních sítí rád poděkoval vám všem, našim věrným fanouškům: „To všechno jsme dokázali společně s vámi, s fanoušky, kteří nás v domácí aréně neúnavně podporovali a neváhali s námi urazit stovky kilometrů na utkání po celé České republice. Neodradila vás ani daleká cesta na evropský pohár do Lucemburska. Za to všechno vám všem patří velký dík od našeho klubu – napříč všemi kategoriemi našich hráčů, trenérů, členů oddílů i dobrovolníků.“

Na závěr, kromě poděkování, přeje klub TJ Sokol Nové Veselí všem příznivcům házené a jejich rodinám pevné zdraví a spoustu sil, jak těch fyzických, tak psychických. Stejně jako společně bojujeme za vítězství našich týmů, budeme teď všichni společně bojovat, abychom tuto nelehkou dobu zvládli ve zdraví, a mohli se tak opět sejít v našich halách a užívat si plnými doušky sportovní chvilky.

 

Těšíme se na vás brzy na viděnou!

#1klub1srdce 

Partneři