Vítáme nového trenéra mužů

Náš klub by všem našim příznivcům rád představil nového trenéra extraligového A-týmu mužů. 


362.jpg

Před 10 dny jsme přinesli zprávu o konci angažmá hlavního trenéra. Pavel Hladík se po 20 letech v našem klubu rozhodl pro další výzvu své trenérské kariéry. Podobný osud provází i nového trenéra, který povede naše mužstvo od sezóny následující. Rádi bychom na postu hlavního trenéra přivítali Petera Kostku, jenž byl doposud trenérem slovenského celku ŠKP Bratislava.

Na pozici hlavního trenéra se přirozeně nabízelo několik variant a rozhodování nebylo snadné, neboť Nové Veselí je svým způsobem specifický klub. Jsme taková velká sportovní rodina a lidská stránka je pro nás velmi důležitá. Po hledání a jednání jsme se rozhodli pro Petera Kostku, s kterým jsme se domluvili na tříleté smlouvě. Peter je mladý, ambiciózní a pracovitý trenér, který sdílí naši vášeň pro tento sport. Kromě postu hlavního trenéra mužů ŠKP Bratislava má zkušenosti také z juniorské reprezentace SR. Věříme, že s novým trenérem bude zachována kvalita nejen tréninkového procesu a rozhodně nedojde k poklesu ambicí týmu.

Kromě změny na trenérském postu hlásíme také odchody v hráčském kádru. V novoveselském dresu se v další sezóně nepředstaví tři hráči. Estonský reprezentant Kristo Voika, pivot Nikola Sekulić a juniorský reprezentant Radek Flajsar. Všem třem hráčům bychom chtěli poděkovat za jejich práci, kterou pro náš klub odvedli. Přejeme jim v jejich další kariéře mnoho štěstí a úspěchů!

Rozhovor s naším novým trenérem Peterem Kostkou přineseme už zítra na našich sociálních sítích! 

#1klub1srdce 

Partneři