Klub se loučí s trenérem A-týmu

Po více než dvaceti letech poctivé práce pro náš klub se trenér extraligového družstva mužů Pavel Hladík rozhodl změnit v příští sezóně svoje působiště.


361.jpg

Vážení příznivci novoveselské házené,

po více než dvaceti letech poctivé práce pro náš klub se trenér extraligového družstva mužů Pavel Hladík rozhodl změnit v příští sezóně svoje působiště.

    Pavel začínal v našem klubu jako trenér minižáků a postupně prošel všemi věkovými kategoriemi až k družstvu mužů. Ve spolupráci s ostatními trenéry a členy klubu a za pomoci partnerů Městyse Nové Veselí, Kraje Vysočina, České obce sokolské a mnoha našich sponzorů se podařilo s jeho pomocí během dvaceti let v Novém Veselí vybudovat klub, který patří k nejúspěšnějším házenkářským klubům v České republice jak v práci s mládeží, tak v poslední době i v kategorii dospělých. Pavel byl u mnoha velkých úspěchů našeho klubu v posledních dvaceti letech.

   Chtěli bychom Pavlovi touto cestou poděkovat za práci, kterou pro náš klub odvedl a popřát mu mnoho úspěchů v jeho další práci. Jsme přesvědčeni, že Pavel sice odchází, ale náš klub neopouští, zůstává nadále srdcem novoveselským Sokolem a někdy v budoucnosti se naše cesty opět spojí na cestě k dalším úspěchům našeho klubu.

   Odchod trenéra je vždy jednak ztrátou jednak novou výzvou jak pro hráče, tak pro nového trenéra. Vedení klubu v současné době usilovně jedná s možnými kandidáty na pozici trenéra mužů.  Podepsané hráčské smlouvy zaručují, že v hráčském kádru dojde k minimálním změnám. Věříme, že házená v Novém Veselí bude i v příštím roce úspěšná a bude rozdávat radost všem našim příznivcům.

   "Pro mě to bylo určitě jedno z nejtěžších rozhodnutí. Ale už jsem cítil, že jsem s klukama příliš dlouho. Některé vedu už 15 let a zaslouží si, aby s nimi pracoval zase někdo jiný, protože náš posun už nebyl tak rychlý. I pro mě jako trenéra, který prožil celou kariéru v jednom klubu, jde o novou a velkou výzvu. Za ty roky jsme ve Veselí společně zaznamenali výborné výsledky – účast v evropském poháru a postup do finále Českého poháru z této sezóny jsou toho důkazem. Samozřejmě mě mrzí, že jsem se s týmem a všemi fanoušky nemohl rozloučit přímo v hale. Vzhledem k vážnosti situace je ovšem přerušení a ukončení sportovních soutěží logickým krokem. Odcházím z Nového Veselí velmi těžce, ale ve velmi dobrém a rozhodně se chci po nějakém čase vrátit zpět. Klubu i hráčům přeji, aby se mu nadále dařilo ve všech kategoriích. Budu klub stále sledovat a budu v přímém kontaktu jak s vedením, tak trenéry, kterým děkuji za neskutečné roky, které jsme spolu prožili. Bylo mi ctí pracovat s takovýmto týmem a jsem neskutečně hrdý na to, co jsme společně dokázali. Fanouškům bych chtěl poděkovat za všechny ty roky podpory a vášně pro házenou, kterou s námi sdílejí,“ loučí se trenér Pavel Hladík.

Týmové úspěchy 

2003                   vítěz Partille Cupu - mladší žáci - největší mládežnický turnaj na světě  

2008                   Mistr ČR v házenkářském desetiboji mladších žáků a vítěz Handball tour

2014/2015          Mistr ČR – starší dorost

2016/2017          Mistr ČR – mladší dorost

2014/2015          vítěz Československého poháru – starší dorost

2016/2017          vítěz Československého poháru – mladší dorost

2017/2018          3. místo Český pohár mužů 

2018/2019          3. místo Český pohár mužů 

2018/2019          5. místo STRABAG Rail Extraliga mužů  

2019/2020          finalista Českého poháru mužů 

2019/2020          3. kolo Evropského poháru Challenge Cup 

 

Individuální ocenění 

3 x nejlepší trenér Kraje Vysočina

2 x nejlepší trenér ČOS

 

autor Filip Chalupa

Partneři