Aktuální zpráva k rozhodnutí SK ČSH

AKTUÁLNÍ INFORMACE V SOUVISLOSTI S NAŘÍZENÍM SK ČSH!


360.jpg

Vážení příznivci novoveselské házené,

 

na základě aktualizovaného nařízení mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 11. března 2020 vydal Český svaz házené následující nařízení:

Všechna utkání hraná v soutěžích řízených ČSH v termínu od 12. 3. do 25. 3. 2020 se odkládají s tím, že o jejich sehrání bude rozhodnuto řídícími orgány soutěží později na základě vyhodnocení situace v šíření koronaviru.

V reakci na tato opatření ruší náš klub veškeré aktivity mládežnických soutěží včetně tréninků. Nastalá situace nás velmi mrzí, otázka zdraví je však v těchto případech důležitější.

 

Dále s ohledem na aktuální nařízení vlády, které zakazuje akce s počtem účastníků nad 30 osob a vstup na sportoviště, vydala SK ČSH následující rozhodnutí:

Utkání 22. kola STRABAG Rail Extraligy plánovaná na sobotu 14. března 2020 se ODKLÁDAJÍ. Stejným způsobem se odkládají také finálová utkání Českého poháru mezi Duklou Praha a naším mužstvem.

O dalších možnostech realizace zbývajících utkání bude jednáno na schůzce zástupců ČSH a zástupců oddílů Extraligy příští týden. Aktuální informace budou zveřejněny prostřednictvím našich sociálních sítí.
 

 

S přáním hezkého dne

Házená Nové Veselí 

 

 
 
 
Partneři