Starší dorost - hodnocení zápasu

Důležitý zápas na palubovce soupeře odehráli o víkendu naši starší dorostenci. Zápas proti celku HBC Jičin zvládl náš tým staršího dorostu stejně jako mladší dorost vítězně, a připisuje si tak do tabulky dva cenné body. 

Hodnocení zápasu 14. kola od trenéra Róberta Barty najdete pod fotografií.


358.jpg

14. KOLO: C. S. CARGO HBC JIČÍN – TJ Sokol Nové Veselí   23:32 (12:17)

Sestava: Grulich, Chvátal – Mareček 3, Hanták, Timco 5/1, Honc, Chalupa 3/1, Ševčík 5, Plesl, Řepa, Gregorovič 3, Parolly 4, Rubáč, Čermák 2, Dolejší 7.

Hodnocení: Na podzim jsme ve Veselí hráli s Jičínem vyrovnaný zápas (24:23). Proto jsme k soupeři cestovali s velkým respektem a pokorou. Do zápasu jsme vstoupili koncentrovaně a s dobrým nasazením. Spolehlivá obrana nám zabezpečila možnost prosazovat se z rychlých útoků. Na postavenou obranu a trpělivou hrou se nám povedlo vypracovat si dobré možnosti na střelbu nebo vybojovat 7m hody. Obraz hry se výrazně nezměnil ani ve druhém poločase, dále jsme diktovali tempo zápasu. Dva aspekty ze zápasu nás můžou mrzet: zbytečné vyloučení a úspěšnost střelby ze 7m hodů. Je důležité, aby se to už neopakovalo. Naopak, pozitivní byl náš výkon v útoku, který byl preciznější, variabilnější, a hlavně úspěšnější, něž v posledním zápase doma proti Dukle.

Partneři