Prohra v Zubří

Náš tým srážely technické chyby a nízká produktivita střelby. Dva body tak zůstávají na domácí palubovce. Děkujeme za podporu fanouškům, kteří za námi přijeli do arény, i vám všem na dálku!

Shrnutí zápasu a ohlasy trenérů čtěte pod fotografií. 

#1klub1srdce


355.jpg

STRABAG Rail Extraliga - 21. kolo

HC ROBE Zubří – TJ Sokol Nové Veselí 26:20 (14:8)

Dvacáté první kolo v Zubří nabídlo atraktivní házenkářskou podívanou. Narazily na sebe totiž dva celky, které se s největší pravděpodobností potkají i v play-off. Zubří chtělo porazit náš tým velkým rozdílem, naším cílem bylo naopak vyzkoušet všechny hráče. Domácí otevřeli zápas gólem Hlinky. Na něho odpověděl Kocich neúprosnou střelou k tyči. Zubří si pomalu, ale jistě budovalo náskok. O více než 3 branky to ale nebylo. Zubřanům vycházela kombinovaná hra v útoku i jistá obrana. Naopak naši hráči se hodně trápili, což vyústilo v řadu technických chyb, a velmi nízké produktivitě střelby. Domácí dokázali náskok zvednout až na konci prvního poločasu, kdy třemi góly po sobě odcházeli do šaten s šestibrankovým náskokem. Ve druhé půli zvrat nenastal a Zubří si tak pohlídalo domácí vítězství. 

Nejlepší střelci: Jurka 6/1, Hlinka 4, Mičkal a Hybner 3 – Voika 5/1, Kocich 3/1, Dodica 2/1, Ptáčník, Turchenko a Melichar 2. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 4/3 – 5/3. Vyloučení: 8:6 Diváci: 823.

Pavel Hladík, trenér Sokola Nové Veselí: „Já bych chtěl pogratulovat Zubří k zaslouženému vítězství. My jsme nezvládli první půlku, bylo tam hodně chyb, nezvládli jsme ovšem ani přesilovky. Tam jsme prohrávali i o 6 branek. Pro nás bylo dnes důležité, že se nikdo nezranil. Bylo vidět, že se týmy oťukávají, když ma sebe možná narazí v play-off.“

Dušan Poloz, trenér HC ROBE Zubří: „Zápas jako takový byl specifický. Každý se dívá, kdo, kde a s kým bude v play-off. Pokud chceme uhrát 3. místo, musíme uhrát ještě bod, takže pro nás bylo důležité tento zápas vyhrát. Oproti zápasu s Duklou byla dobrá střelecká potence, střelecky se nám dařilo. Za mě celková spokojenost.“

 

Pozvánky
03.05.2020 14:00
TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice
Mladší dorost
03.05.2020 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
Starší dorost
17.05.2020 14:00
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy
Mladší dorost
17.05.2020 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy
Starší dorost
Partneři