Ohlasy před jednadvacátým kolem Extraligy

 

Tradiční ohlas kabiny včetně ohlasů z tábora soupeře před zápasem 21. kola STRABAG Rail Extraligy čtěte pod fotografií.

#1klub1srdce


352.jpg

STRABAG Rail Extraliga - 21. kolo

HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí 7. března 18:00

Hlavní trenér Pavel Hladík před sobotním utkáním: „Situace v tabulce je zřejmá. Na páté i sedmé místo máme už pouze teoretickou šanci, a proto se naše priority logicky změnily. Do Zubří jedeme s jasným cílem a to rozložit zátěž na všechny hráče a vyzkoušet jejich aktuální formu před blížícím se play-off. Chceme dát velkou šanci i hráčům, kteří běžně nemají takovou minutáž. V play-off často rozhodují právě střídající hráči, a proto má každý z hráčů možnost ukázat se a říct si o svoje místo. Věřím, že to povede k jejich velké motivaci a nasazení. Bez toho se v Zubří, které v této sezoně právem patří do první čtyřky, nedá pomýšlet na dobrý výsledek.“

Kristo Voika přidává: „Přestože je naše pozice pro play-off už téměř jistá, jedeme do Zubří bojovat o každý bod. Právě Zubří je naším potenciálním soupeřem pro play-off, i z tohoto pohledu to bude zajímavé utkání. Na zápas se těšíme, v útoku i obraně budeme bojovat o každý míč. Věřím, že nás opět podpoří naši fanoušci a udrží skvělou atmosféru a energii do dalších těžkých zápasů, které nás čekají. Jsou velkou a důležitou součástí našeho týmu.“

 

Ohlasy z týmu našeho soupeře komentuje hlavní trenér Dušan Poloz: „Základní část se nám blíží ke konci a náš tým se nyní soustředí jen na udržení 3. místa v pozici pro play-off. Jinými slovy, přáli bychom si získat ještě 3 body tak, ať nás konkurenti nemají možnost dostihnout. Nové Veselí je tým s mnoha cizinci a velmi kvalitními hráči, kteří dokážou vyhrát kdekoliv, což se jim skoro podařilo i v Karviné. My se budeme snažit navázat na celkem dobrou obranu z minulého zápasu a jsme přesvědčeni, že střelecká úspěšnost bude tentokrát lepší.“

Pravá spojka Zubří Tomáš Řezníček přidává: „Nové Veselí je mladý tým s potenciálem, který chtějí využít. Na nás je teď ta zodpovědnost, kdy máme cíl a jeho splnění vede přes výhru s Veselím. Nové Veselí je určitě lákadlem, snad nás podpoří zaplněná hala.“

 

Předposlední zápas základní části letošní sezóny STRABAG Rail Extraligy sehrajeme na palubovce aktuálně 3. týmu tabulky HC Robe Zubří. Utkání 21. kola startuje v sobotu 7. března v 18 hodin.

Odkaz ke sledování zápasu najdete v sobotu ráno na našich webových stránkách. 

Pozvánky
12.08.2022 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - SG Handball Westwien (Memorial)
Muži
12.08.2022 18:30
Budai Farkasok - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
13.08.2022 16:00
SG Handball Westwien - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
13.08.2022 18:30
TJ Sokol Nové Veselí - Budai Farkasok (Memorial)
Muži
14.08.2022 11:00
Budai Farkasok - SG Handball Westwien (Memorial)
Muži
14.08.2022 13:30
TJ Sokol Nové Veselí - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
Partneři