Mladší dorost - hodnocení zápasu

V zápase 13. kola soutěže mladších dorostenců přivítal náš tým na domácí palubovce pražskou Duklu. Mladší dorostenci zvládli napínavý souboj, ve kterém otáčeli nepříznivý vstup do zápasu, a zvítězili 29:25.

Hodnocení zápasu 13. kola od trenéra Jana Bělocha najdete pod fotografií.

13. KOLO: TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ – HC DUKLA PRAHA 29:25 (15:12)

Sestava: Chvátal, Dufka – Novotný 6/2, Popela 3, Halíček 7, Ogoun, Mička, Dlouhý, Tomášek 1, Krejčí 5, Brabec 1, Koníček 1, Krejz 5/1

Hodnocení:  V druhém kole jarní části nás čekala pražská Dukla. Vzhledem k tomu, že jsme spolu v letošní sezóně sehráli už šest utkání, dal se očekávat vyrovnaný souboj. Dukla měla v zimní přípravě dobré vstupy do utkání. To potvrdila i v tomto zápase a dostala se do vedení 6:1. V této situaci jsme si vzali time out a od té chvíle jsme začali náskok stahovat. Postupně začaly přibývat zákroky brankáře a střelce Dukly jsme dostávali pod tlak, a tak šlo i hodně střel mimo branku. Do poločasu jsme otočili vývoj skóre na 15:12. V první polovině druhé půle jsme navýšili náskok až na 5 branek, pak jsme bohužel nezvládli několik situací v útoku a nechali jsme Duklu snížit na rozdíl dvou branek. Poté jsme se zase chytili a utkání dohráli do vítězství 29:24.

Odehráli jsme velmi bojovné utkání, ve kterém jsme šli jako tým více za vítězstvím, a tak jsme si po právu připsali další dva body do tabulky.

12.08.2022 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - SG Handball Westwien (Memorial)
12.08.2022 18:30