Ohlasy před dvacátým kolem Extraligy

Tradiční ohlas kabiny včetně ohlasů z tábora soupeře před zápasem 20. kola STRABAG Rail Extraligy čtěte pod fotografií. 

 
#1klub1srdce
 

347.jpg

STRABAG Rail Extraliga - 20. kolo

TJ Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice 27. 2. 17:10  ČT Sport

Hlavní trenér Pavel Hladík před zítřejším důležitým zápasem: „Čtvrteční utkání proti Kopřivnici bude přímým soubojem o 5. místo STRABAG Rail Extraligy, které bude navíc v televizním přenosu na ČT Sport. Co více k zápasu dodat. Motivace obou stran bude maximální a diváci se mohou těšit na skvělé utkání. Kopřivnice má dobrý vstup do jarní části a bude rozhodně nepříjemným soupeřem. V zimě dobře doplnila svůj tým a ten je ještě silnější než v podzimní části. My se budeme chtít dobře připravit a pokusit se získat důležité body, které nás vrátí na 5. místo tabulky. Chceme na utkání pozvat všechny fanoušky, proti silnému soupeři je budeme určitě potřebovat.“

Nikola Sekulić přidává: „Ve 20. extraligovém kole nás čeká těžký zápas a zároveň boj o lepší pozici v tabulce. Zápasy s Kopřivnicí jsou vždy náročné, plné soubojů o každý míč. S blížícím se koncem základní části je samozřejmě každý bod velmi důležitý. Náš souboj s Kopřivnicí je přímým soubojem o 5. místo tabulky, navíc vysílaný v České televizi, a bude tak určitě divácky atraktivní. Chceme všechny fanoušky pozvat do ZDT Arény, jejich skvělá podpora nám v každém utkání pomáhá bojovat. Ve čtvrtek uděláme všechno pro to, abychom na domácí palubovce zvítězili.“

 

Ohlasy z týmu našeho soupeře komentuje asistent trenéra Jiří Gřes: "Televizní duel s Novým Veselím odehrajeme ve čtvrtek, což je pro nás trochu složitější, protože někteří kluci pracují, nicméně se s tím nějakým způsobem popereme. Nové Veselí se v současné době výkonnostně zvedá a zdá se, že se vrací do obvyklé formy a herní pohody, což potvrdilo i v posledním utkání v Karviné, kde dokázalo bodovat, takže boj o páté místo určitě nevzdává. Ve Veselí panuje vždy bouřlivá atmosféra a hraje se tam těžko. Dá se očekávat vyrovnaný zápas, ve kterém budou rozhodovat maličkosti, aktuální forma gólmanů a jak se popereme s obranou, protože v posledních dvou zápasech nám to zase ulítlo a neplnili jsme to, co jsme chtěli."

Kopřivnický brankář Marek Žingor přidává: "V televizním utkání s Novým Veselím se nejpravděpodobněji rozhodne, který z celků si zajistí konečné páté místo po základní části, i proto oba týmy budou chtít uspět. Důležitým faktorem ovšem bude, v jaké sestavě k utkání odcestujeme, jelikož se hraje ve čtvrtek již od 17:10h a někteří hráči mají pracovní povinnosti. Navíc nás opět trápí zranění, v domácím zápase s Duklou nemohl nastoupit Patrik Fulnek a Marek Bukovský zápas nedohrál. Pouze se stoprocentní koncentrací a nasazením po celé utkání máme šanci uspět."

 

V rámci 20. extraligového kola nás čeká důležitý souboj! Na domácí palubovce svedeme přímý souboj o aktuální 5. místo tabulky s týmem KH ISMM Kopřivnice! Zápas před kamerami České televize startuje ZÍTRA 27. února v 17:10! Přenos na kanálu ČT Sport můžete sledovat už od 17 hodiny. 

Přijďte nás v tomto důležitém utkání podpořit a vytvořit skvělou atmosféru do naší ZDT Arény!

Těšíme se na vás!

Partneři