Starší dorost - hodnocení zápasu

Také starší dorostenci zahájili jarní část sezóny vítězně. Na půdě Rožnova pod Radhoštěm zvítězili 21:19 a v tabulce drží 4. místo.

Hodnocení zápasu 12. kola od vedoucího družstva Martina Sedláka najdete pod fotografií.

#1klub1srdce

12. KOLO: TJ ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 19:21 (10:11)

Sestava: Vařečka, Grulich – Mareček 1, Timco 4, Honc, Chalupa 1, Ševčík, Plesl 1, Řepa, Gregorovič 5, Parolly 1/1, Rubáč, Čermák 1, Dolejší 7/1

Hodnocení: Po zimní přípravě nás čekal první soupeř jarní části soutěže, a to Rožnov pod Radhoštěm. Na horké valašské půdě nás vůbec nečekal lehký soupeř. První půlka byla vyrovnaná, občas se nám nepodařilo skórovat vyložené šance, a k tomu neproměněný sedmimetrový hod. Do kabiny jsme v poločase šli s jednobrankovým náskokem 11:10. Do druhé půle jsme vstoupili s cílem hrát rychlou dynamickou hru. To se nám podařilo a odskočili jsme soupeři o tři branky. Znovu jsme ovšem dělali zbytečné chyby a tím jsme domácí hráče dostali zpět do hry. Za stavu 19:14 pro náš tým využil soupeř našich chyb a postupně umazával svou ztrátu. V 58. minutě jsme vedli pouze o branku 20:19. V této fázi jsme využili oddechový čas, abychom hráče uklidnili. V závěru se nám podařilo skórovat a upravit tak konečné skóre na 21:19.

V příštím kole nás na domácí půdě čeká tradiční soupeř, a to pražská Dukla. V tomto těžkém utkání nám snad pomohou i fanoušci v hale.