Mladší dorost - hodnocení zápasu

Mladší dorostenci odstartovali jarní část sezóny výhrou na palubovce Liberce. V zápase 12. kola zvítězili 30:22 a nadále figurují na 2. místě tabulky.

Hodnocení zápasu 12. kola od trenéra Jana Bělocha najdete pod fotografií.

#1klub1srdce

12. KOLO: LIBEREC HANDBALL – TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 22:30 (14:15)

Sestava: Chvátal, Dufka – Novotný 3, Popela 3, Halíček 8/1, Ogoun 1, Mička, Tomášek 5, Krejčí 5, Brabec, Koníček 1, Krejz 4

Hodnocení: V prvním jarním kole jsme vyrazili na palubovku Liberce. Od úvodu jsme se ujali mírného vedení, ale soupeř povedenými kombinacemi držel krok. My jsme byli trestáni za náš nedůraz v obraně, a občas v zakončení. Soupeři se povedlo těchto věcí využít hlavně na konci prvního poločasu a stáhl náš náskok na pouhý jeden gól. V druhé půli jsme výrazně přidali na důrazu a Liberec přes sympatický výkon nestíhal. Nakonec jsme vyhráli 30:22, ale s výkonem v první půli nemůžeme být spokojeni. Jarní část se však teprve rozbíhá a všichni doufáme, že naše výkony budou gradovat.

V dalším kole přivítáme pražskou Duklu, což opět slibuje skvělou podívanou, tak doufáme, že si do haly najde cestu co nejvíce fanoušků.