Remíza v Karviné

Skvělý zápas plný napínavých momentů a akcí končí remízou a náš tým si tak z horké půdy Karviné odváží cenný bod!!!

Děkujeme fanouškům za úžasnou atmosféru v hale i za vaši podporu na dálku!!!

Shrnutí zápasu a ohlasy trenérů a hráčů čtěte pod fotografií. 

#1klub1srdce


340.jpg

STRABAG Rail Extraliga - 19. kolo

HCB Karviná – TJ Sokol Nové Veselí 26:26 (15:15)

Náš tým vstoupil do zápasu dvěmi neproměněnými střelami a domácí Karviná se tak dostala do vedení 2:0. Ve 4. minutě otevřel skóre našeho týmu střelou z dálky David Melichar a po sedmimetrovém hodu, který vstřelil Dima Turchenko, svítilo na světelné tabuli v 7. minutě skóre 2:2. Utkání pokračovalo ve vysokém a vyrovnaném tempu. Oba týmy se až do konce prvního poločasu nepustily do více než dvoubrankového vedení. Do šaten se tak šlo za vyrovnaného stavu 15:15.

První gól druhého poločasu sice vstřelil náš tým, poté ovšem následovala třígólová série, která dostala Karvinou do vedení 18:16. Naši hráči bojovali a v 37. minutě se jim opět podařilo srovnat skóre zápasu na 18:18. Devatenáctý gól našeho týmu vsítil ze sedmimetrového hodu Dima Turchenko, který byl v této činnosti dnes neomylný. V rozmezí 45. až 52. minuty předvedl skvělou produktivitu Roman Dodica, který byl střelcem čtyř po sobě jdoucích gólů našeho týmu. I v této fázi byl brankový rozdíl těsný. Ve 48. minutě šel náš tým do vedení 24:22, Karviná ovšem dokázala odpovědět sérií tří branek a stav byl rázem 25:24 pro domácí v 51. minutě. Poslední branky utkání padly jak na straně domácích, tak na naší straně v 53. minutě. Na 26. gól Karviné dokázal gólově odpovědět David Melichar. Poslední sedmiminutovka přinesla několik neproměněných šancí na obou stranách. Náš tým si tak po velmi dobrém výkonu odváží z Karviné cenný bod za remízu 26:26.

Nejlepší střelci: Solák 9/1, Gromyko 5, Monczka 3 – Turchenko 7/5, Dodica 6, Melichar 4. Rozhodčí: Šlezingr, Špunar, Sedmimetrové hody: 3/2 – 5/5. Vyloučení: 5:6. Diváci: 983.

Marek Michalisko, trenér HCB Karviná: „Těžký a zvláštní zápas. Je to pro nás zklamání. Po těžkém bloku, kdy jsme hráli středa – víkend, jsme očekávali náročný zápas a to se potvrdilo. Z naší strany nebyl dnes až takový tlak, jaký jsme dokázali vyvinout proti Madeiře, ale bylo to hratelné. Měli jsme několik momentů, kdy jsme mohli odskočit, ale pokaždé nám do toho něco vlezlo, buď sedmička hostů, nebo naše vyloučení, a neodskočili jsme.  Náš úkol je teď se dobře připravit na play off, dostat se do herní pohody, protože přední pozice v tabulce nám unikly.“

Pavel Hladík, trenér TJ Sokol Nové Veselí: „Oba týmy předvedly super házenou, diváci se museli bavit. Jsem trošku zklamaný ze závěru, kdy jsme možná mohli vyhrát, ale bodu si vážíme, z Karviné je každý bod hodně cenný. Zachytal výborně Studený, a v poli jsme podali dobrý, kolektivní výkon.“

Výsledky
10.05.2020
Starší dorost
:
10.05.2020
Mladší dorost
:
26.04.2020
Starší dorost
:
26.04.2020
Mladší dorost
:
Partneři