Druhé místo staršího dorostu na turnaji v Trebišově

Ve dnech 7. až 9. února 2020 se naši hráči účastnili turnaje starších dorostenců ve slovenském Trebišově odkud si odvážejí 2. místo! S bilancí 2 výher, 1 remízy a 1 prohry mají za sebou v konkurenci slovenských a jednoho maďarského týmu velmi dobrý turnaj! Náš brankář Jakub Grulich navíc získal individuální ocenění nejlepšího brankáře turnaje!

Výsledky jednotlivých utkání včetně konečného pořadí turnaje najdete pod fotografií.

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty najdete pod fotografií.

Gratulujeme!

#1klubsrdce


328.jpg

„Na východě Slovenska jsme absolvovali velice poučný turnaj. Odehráli jsme 3 zápasy s hracím časem 2x30 min a poslední zápas 2x25 min, takže po kondiční stránce dostali kluci zabrat. Turnaj byl náročný i proto, neboť nám po dvou zápasech ze 14 hráčů vypadli 2 spojky – Filip Zeman a Tomáš Mareček. Museli jsme tak hodně improvizovat, což jsme brali spíš jako výzvu, a ne jako problém. Naše výkony byly jako na houpačce. V prvním zápase proti domácím jsme se střídali ve vedení, ale poslední desetiminutovka patřila jednoznačně nám. Ve druhém utkání proti Debrecínu jsme nezvládli úspěšně bránit spolupráci spojky s pivotem a dostali jsme příliš mnoho branek z prostoru pivota. Třetí zápas už byla vidět únava, hlavně na našem návratu do obrany. Do té doby jsme ani v jednom zápase nedostali tolik gólů z druhé vlny soupeře, jako nám nadělily Košice. Kluci si ale zaslouží pochvalu za bojovnost. Za stavu mínus 6 jsme to nevzdali a minutu před koncem dorovnali skóre, a vybojovali jsme pro nás tak cenný bod. Poslední zápas s Prešovem jsme zvládli jenom první 3 min, kdy jsme vyhrávali 2:0 a na hráčích byla vidět chuť a motivace. Pak jsme naše šance nedokázali proměnit a následovala série 8:0 Prešova a přestali jsme hrát. Jednoduše už jsme nenašli morální a fyzickou sílu se soupeřem bojovat. 

Turnaj v Trebišově byla pro náš tým veliká zkouška. Jasně byly vidět naše rezervy. Celkově jsem rád, že jsme turnaj absolvovali. Nejvýraznějším pozitivem turnaje bylo množství dohrávek do křídla, kam jsme za 4 zápasy dohráli více míčů, než v sezóně za 8 zápasů.  Na druhé straně, nemůže nás stát tolik sil absolvovat 4 zápasy. Pokud nezměníme některé věci v naší hře, tak vždy budeme po zápasech tak „dobití“, jako jsme byli teď. Musíme se naučit hrát rozumněji.

Prvořadým cílem bude dát se zdravotně dohromady a zúročit zkušenosti z turnajů v soutěži. Děkujeme organizátorům za pozvánku na turnaj. Musím vyzdvihnout jejich pohostinnost a starostlivost. Málokde vidí člověk tolik aktivních rodičů, jako v Trebišově."

 

Sestava turnaje:

Grulich, Vařečka – Mareček, Timco, Honc, Chalupa, Ševčík, Hanták, Zeman, Mach, Plesl, Gregorovič, Čermák, Dolejší.

 

Výsledky zápasů:

TJ Sokol Nové Veselí – HK Slavoj Trebišov            32:28

TJ Sokol Nové Veselí – DEAC Debrecen                28:23

TJ Sokol Nové Veselí – MŠK Košice                      28:28

TJ Sokol Nové Veselí – Tatran Prešov                   15:27

 

KONEČNÉ VÝSLEDKY TURNAJE 

  1. místo: Prešov
  2. místo: TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ
  3. místo: Trebišov
  4. místo: Košice
  5. místo: Debrecen (MAĎ)
Partneři