Mladší dorost - TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ – HCB KARVINÁ 41:21 (17:9)

Soupeře z Karviné jsme nepodcenili a připsali si další důležité body...

Sestava: Vencálek R., Grulich J. 3 - Popela D. 4, Krejz L., Flajsar R. 5, Flajsar J. 7, Chalupa F. 3, Parolly A. 3, Rubáč D. 1, Čermák V. 4, Gregorovič J. 2, Timco O., Řepa O. 5, Erbes F. 4.

Hodnocení: V neděli jsme na domácí palubovce hostili házenkáře Karviné, aktuálně šestý tým prvoligové tabulky mladšího dorostu. Přípravu na utkání jsme nepodcenili a snažili jsme se maximálně připravit i přesto, že nám až do středy chybělo  7 hráčů, kteří reprezentovali žďárskou SPŠS na MS středních škol v Kataru.

První poločas nám vyšel na výbornou. Hned po ubránění prvního útoku hostů jsme se prosadili z křídla a nasazené tempo jsme se snažili držet celý poločas.  Dobře pracující obranu podpořil svými zákroky gólman, který navíc přispěl hattrickem do celkového skóre.

Také v druhém poločase jsme byli střelecky při chuti,  těžili jsme ze zisků míče při soupeřově hře bez brankáře a skórovali jsme do prázdné branky. Utkání jsme zvládli velmi dobře a před domácím publikem jsme vysoko zvítězili  41:21.