Sokol Kempa Cup 2020: hodnocení staršího dorostu

Letošní ročník Sokol Kempa Cupu nabídl kvalitní zápasy dorosteneckých týmů z různých koutů Evropy. Naši starší dorostenci na turnaji bojovali a obsadili celkové 7. místo. Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty a celkové výsledky kategorie U19 čtěte pod fotografií!


316.jpg

„Hodnocení letošního Sokol Kempa Cupu bych chtěl rozdělit na 2 části, výsledky a výkony. První jsou samotné výsledky, které letos nebyly dle naších očekávání. Turnaj jsme zakončili s bilancí 2 proher, 1 remízy a 2 vítězství. Určitě jsme mohli zvládnout lépe zápasy s Plzní a Tatabányou, ale naše priorita byla soustředit se v první řadě na naše výkony. Do turnaje jsme zapojili 17 hráčů a snažili jsme se poskytnout prostor ve hře každému z nich.

Co se týče výkonu našeho týmu, tak můžu vyjádřit spokojenost. Potěšila mě hlavně naše obrana. Chtěli jsme bránit aktivněji, dostávat soupeře do tlaku, získávat míče a myslím si, že se nám to povedlo. Do každého zápasu jsme dali hodně energie, za což jsem rád. Právě energie a nasazení bylo to, co nám v některých zápasech na podzim chybělo. V útoku jsme ještě nebyli dostatečně agresivní, což se však k počtu herních tréninků, které jsme před turnajem absolvovali, dalo očekávat. Určitě budeme chtít zlepšit náš přechod do útoku. Vzhledem k tomu, že nám dobře fungovala defenzíva, potřebujeme více gólů z 1. a 2. vlny. V přechodu jsme měli určitě rezervy. Na konci turnaje se ale projevila i trénovanost našich hráčů, kdy jsme v posledním zápase doslova přeběhli rumunského soupeře Baia Mare. Zmínit musím i mladé rozhodčí, kteří podali dobré výkony i přesto, že některé zápasy byly na pískání velice náročné.

Jsem velice rád, že má turnaj Kempa cup už tradičně vysokou úroveň a že máme vůbec možnost pozvat tak kvalitní zahraniční kluby. Poděkování patří celému klubu (trenéři, dobrovolníci, rodiče) za pomoc a organizaci, stejně tak i partnerům. Na závěr jenom doufám, že každý fanoušek, hráč, trenér, rozhodčí… který se Kempa Cupu zúčastnil, se u nás cítil dobře a za rok se na Vysočinu zase vrátí, ať je náš „výkladný turnaj“ ještě kvalitnější.“

Sestava turnaje:

Grulich, Vařečka – Mareček, Timco, Honc, Chalupa, Ševčík, Hanták, Zeman, Mach, Plesl, Řepa, Gregorovič, Parolly, Rubáč, Čermák, Dolejší.

Výsledky zápasů:

TJ Sokol Nové Veselí – Gorenje Velenje                          11:16 (5:7)

TJ Sokol Nové Veselí – Minaur Baia Mare                        24:23 (13:9)

TJ Sokol Nové Veselí – Talent Plzeň                                13:13 (8:5)

TJ Sokol Nové Veselí – Grundfos Tatabánya                    19:21 (10:12)

TJ Sokol Nové Veselí – Minaur Baia Mare                        33:17 (20:6)

 

KONEČNÉ VÝSLEDKY SOKOL KEMPA CUPU 2020
KATEGORIE MLADŠÍ DOROST (U19)

  1. místo: RK Gorenje Velenje
  2. místo: SC DHfK Leipzig
  3. místo: HC Dukla Praha
  4. místo: Talent Plzeň 
  5. místo: ŠKP Bratislava
  6. místo: Grundfos Tatabánya KK
  7. místo: TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ
  8. místo: Minaur Baia Mare

 

Děkujeme všem týmům za jejich účast na letošním ročníku - za jejich výkony, skvělý přístup a výbornou atmosféru, kterou jsme po celý víkend společně utvářeli!
Gratulujeme vítězům i poraženým. Doufáme, že jste si letošní ročník užili.

Těšíme se na viděnou na Sokol Kempa Cupu 2021!

Pozvánky
26.01.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - Lovci Lovosice (SF Český pohár)
Muži
02.02.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Muži
Partneři