Sokol Kempa Cup 2020: hodnocení mladšího dorostu

Letošní ročník Sokol Kempa Cupu nabídl kvalitní zápasy dorosteneckých týmů z různých koutů Evropy. Našim mladším dorostencům se na turnaji dařilo - se stoprocentní bilancí prošli do semifinále, ve kterém nestačili v napínavém souboji na pražskou Duklu. Na turnaji nakonec obsadili krásné 4. místo. Hodnocení hlavního trenéra Jana Bělocha a celkové výsledky kategorie U17 čtěte pod fotografií!


315.jpg

„Na turnaji Sokol Kempa Cup nás čekalo několik kvalitních utkání. Už zápasy ve skupině byly velmi náročné. Postupně jsme porazili o branku tým Gorenje Velenje, i když náš výkon nebyl v tomto zápase úplně optimální, a byla vidět dlouhá herní pauza. Poté jsme se utkali s ukrajinským celkem Motor Zaporozhye. Po možná nejlepším našem výkonu na turnaji jsme vyhráli vysokým rozdílem. I poslední zápas skupiny jsme zvládli vítězně nad rumunským celkem Minaur Baia Mare. 

V semifinále turnaje jsme se potkali s pražskou Duklou. Soupeři se hodně povedl vstup do zápasu a vedl až o 9 branek. Poté jsme převzali iniciativu zápasu my a výborným výkonem na hraně fyzických možností jsme soupeře stáhli. O všem se tak rozhodovalo v posledních minutách, když jsme neproměnili několik příležitostí a nakonec jsme prohráli o branku. V posledním zápase o 3. místo, opět s Gorenje Velenje, už nám došli síly a na soupeře jsme nestačili. 

Před turnajem jsme si dali za cíl hrát každý zápas na plný plyn a neřešit, že nás je trochu méně a síly nám možná budou na konci chybět. To jsme splnili, i když bohužel na konci i síly došly. Ovšem vzhledem k tomu, v jaké části přípravy jsme, tak turnaj nadmíru splnil, co jsme od něj očekávali. S naším výkonem jsme vcelku spokojeni, byly v něm výborné i horší pasáže, ale tak to v přípravě bývá. Do začátku sezóny je ještě skoro měsíc a my budeme dále tvrdě pracovat, abychom byli dobře připraveni.“

Výsledky zápasů:

TJ Sokol Nové Veselí – Gorenje Velenje                         20:19

TJ Sokol Nové Veselí – HC Motor Zaporozyhe                 33:16

TJ Sokol Nové Veselí – Minaur Baia Mare                       28:23

TJ Sokol Nové Veselí – Dukla Praha                               19:20

TJ Sokol Nové Veselí – Gorenje Velenje (o 3. místo)       18:21

 

KONEČNÉ VÝSLEDKY SOKOL KEMPA CUPU 2020
KATEGORIE MLADŠÍ DOROST (U17)

  1. místo: SC DHfK Leipzig
  2. místo: HC Dukla Praha
  3. místo: RK Gorenje Velenje
  4. místo: TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ
  5. místo: HC Motor Zaporozhye
  6. místo: Grundfos Tatabánya KK
  7. místo: TJ Sokol Žďár nad Sázavou
  8. místo: ŠKP Bratislava
  9. místo: Minaur Baia Mare

 

Děkujeme všem týmům za jejich účast na letošním ročníku - za jejich výkony, skvělý přístup a výbornou atmosféru, kterou jsme po celý víkend společně utvářeli!
Gratulujeme vítězům i poraženým. Doufáme, že jste si letošní ročník užili.

Těšíme se na viděnou na Sokol Kempa Cupu 2021!

Pozvánky
26.01.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - Lovci Lovosice (SF Český pohár)
Muži
02.02.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Muži
Partneři