GORIVO CUP 2020

Letošní ročník turnaje mladších žáků nabídl pěkné a mnohdy napínavé souboje 12 celků z České republiky. Dnes odpoledne vyvrcholil celý turnaj zápasy o umístění a medaile.
Do boje o 3. místo po semifinálové prohře proti našemu týmu nastoupil tým Talent Plzeň proti celku Sokol Újezd u Brna. V tomto utkání zvítězili poměrem 17:13 a bronzovou medaili si tak odvezli hráči Újezdu u Brna.
 
Finálový zápas přinesl bitvu našich hráčů proti suverénnímu Chodovu, který ve skupině neztratil ani bod. Utkání nabídlo vyrovnaný souboj, ve které měl 5 minut před koncem navrch náš soupeř, který vedl už o 3 branky. Našim hráčům se však podařilo stav srovnat na 12:12 a utkání tak dospělo až k sedmimetrovým hodům. V těch byli úspěšnější naši hráči, když proměnili všechny 3 pokusy, a získali tak v domácím prostředí zlaté medaile!!
"Kluci v každém zápase bojovali a zaslouží si velkou pochvalu za obrat ve finálovém zápase. Gratulace Chodovu k velmi dobrému turnaji, předváděli opravdu velmi dobré výkony a ve finále to proti nim byl těžký a napínavý zápas," přidává trenér našich žáků Matěj Domkář.
 
Výsledky obou skupin včetně dnešních zápasů, si můžete prohlédnout ve fotogalerii na našem facebookovém profilu. V ní najdete také momenty z obou medailových utkání, včetně vyhlášení a předávání medailí.
 
Děkujeme všem týmům, jak hráčům tak jejich trenérům, za účast na letošním ročníku GORIVO Cupu. Gratulujeme všem medailistům. Doufáme, že jste si účast na turnaji užili stejně jako my!
Těšíme se na vás na viděnou při dalších turnajích!
 
Konečné pořadí turnaje:
 
1.    TJ Sokol Nové Veselí
2.    TJ TM Chodov
3.    Sokol Újezd u Brna
4.    Talent Plzeň
5.    Dukla Praha
6.    TJ Sokol Horka n. M.
7.    SKKP Handball Brno
8.    1. HC Pardubice
9.    TJ Sokol Velké Meziříčí
10.  HBC Olomouc
11.  TJ Sokol Žďár nad Sázavou
12.  HK Ivančice
 
Hodnocení letošního turnaje také od našeho trenéra Stanislava Chalupy: "Ve dnech 18. a 19. ledna 2020 se mladší žáci zúčastnili přípravného turnaje Gorivo Cup doma v Novém Veselí. Na turnaji hrálo celkem 12 týmů ve dvou skupinách. Naši kluci ve vyrovnané skupině čtyřikrát vyhráli a jednou prohráli. Díky tomu jsme prošli do semifinále, kde nás čekal tým z Plzně. Tento zápas jsme po dobrém kolektivním výkonu zvládli a šli do finále, kde proti nám nastoupil tým Chodova. Ten nás na letním turnaji dokázal právě ve finále porazit. Do finálového zápasu jsme vkročili dobře, ale soupeř ukázal svou kvalitu a dostal se do vedení o tři branky. Naši borci se však této situace nezalekli a dokázali zápas dotáhnout na remízu. Následovaly sedmimetrové hody, které naši střelci a gólman zvládli a tak jsme mohli - myslím zaslouženě - slavit zlato. Poděkovat musím všem pořadatelům, rozhodčím, soupeřům a hlavně klukům za skvělý víkend."
 
#1klub1srdce
 
 

313.jpg
Pozvánky
03.05.2020 14:00
TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice
Mladší dorost
03.05.2020 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
Starší dorost
17.05.2020 14:00
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy
Mladší dorost
17.05.2020 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy
Starší dorost
Partneři