Prohra v Hranicích

Dnes to nebyl náš den. V utkání se nám nedařilo. Bojovali jsme, utkání jsme však nedotáhli.
Přesto děkujeme za podporu, kterou jste nám opět pomáhali v hledišti! Děkujeme!

Shrnutí zápasu a ohlasy trenérů budou doplněny pod fotografií. 

#1klub1srdce 


306.jpg

TJ Cement Hranice – TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (16:6)

Zápas začali lépe domácí Hranice, které díky dobré obraně diktovaly tempo hry. Naši hráči měli problémy s domácí obranou a velkým množstvím vlastních technických chyb. Také efektivita střelby bránila lepšímu výkonu. I díky výborným zákrokům brankáře Kučerky jsme do dvacáté minuty prvního poločasu vstřelili pouhé 4 branky. Hranice ve 20. minutě vedly 12:4, dařila se jim i útočná fáze, kdy předvedly několik dobrých akcí. Na konci prvního poločasu už náš tým vyhlížel poločasovou pauzu, ve které by mohla přijít alespoň nějaké osvěžení sil. Týmy odcházely do šaten za stavu 16:6 pro domácí družstvo. Do druhého poločasu nastoupili naši hráči namotivovaní a odhodlaní s výsledkem něco udělat. Díky zlepšené útočné fázi jsme začali náskok Hranic stahovat. Hranice ale držel skvělými zákroky brankář Kučerka. Ve druhém poločasu jsme už byly lepším týmem, ale vysoký náskok domácích z prvního poločasu se nám už stáhnout nepovedlo a prohráli jsme tak výsledkem 23:31.

Nejlepší střelci: Mlotek 9, Magrla 8, Mucha 4 – Ptáčník 7, Kocich 3, Krčál 3. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 4/5 - 0/0. Vyloučení: 5:2. Diváci: 170.

Miroslav Bartoň, trenér Cementu Hranice: „Dneska se sešla dobrá obrana s brankářem. V prvním poločase se nám to všechno sešlo, možná až na dvě výjimky. Super výkon celého týmu, který byl na hřišti. V druhém poločase jsme čekali kvalitu Nového Veselí, která pořád je. Ne nadarmo jsou pátí. Kvalita se začala projevovat, ale kluci dneska nesmírnou bojovností a taktikou zvládli zápas dotáhnout do vítězného konce. Dneska body zaslouženě zůstaly v Hranicích.“

Pavel Hladík, trenér Sokola Nové Veselí: „Dneska k tomu nemám ani moc co říct. Hráli jsme špatně. První poločas byl katastrofální, kdy jsme dali jenom šest gólů. Nedokážu pochopit, jak se tohle může vůbec stát. V prvním poločase nebylo nic dobře. Druhou půlku jsme vyhráli, ale to už bylo pozdě. Jsme zklamaní, omlouváme se divákům, kteří za námi přijeli. Musíme věřit, že se dáme v lednu zpátky dohromady a zase se vrátíme na vítěznou vlnu.“

Pozvánky
02.10.2022 15:00
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Dukla Praha
Mladší dorost
02.10.2022 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Dukla Praha
Starší dorost
05.10.2022 19:30
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice (7. kolo Chance Extraligy)
Muži
23.10.2022 15:00
TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Telnice
Mladší dorost
23.10.2022 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - Handball Club Zlín
Starší dorost
29.10.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí B - Jiskra Havlíčkův Brod (muži B)
Muži
Partneři