Starší dorost - hodnocení zápasu

Také starší dorostenci zakončili podzimní část sezóny vítězstvím na půdě Sokolu Šťáhlavy. Poslední tým tabulky porazili výrazným rozdílem 38:23. Podzim tak zakončí s 16 body na 4. místě tabulky s bilancí osmi výher a tří porážek proti celkům z čela tabulky - stoprocentnímu Zubří, pražské Dukle a Frýdku-Místku. 

Hodnocení zápasu 11. kola od trenéra Róberta Barty čtěte pod fotografií.


294.jpg

11. KOLO: TJ SOKOL ŠŤÁHLAVY – TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 16:34 (9:17)

Sestava: Vařečka, Chvátal – Mareček, Timco 4, Ševčík 1, Flajsar 10, Zeman 2, Plesl 2, Řepa 3, Gregorovič 5, Parolly 3, Rubáč 2, Čermák 2, Dolejší

Hodnocení: Poslední zápas podzimu jsme odehráli ve Šťáhlavech. Do Západočech jsme odcestovali jako favoriti, ale já osobně jsem měl ze zápasu respekt. Především z důvodu, že jako starší dorost jsme ve Šťáhlavech nedokázali za poslední dva roky zvítězit. Kluci ale do zápasu vstoupili velice koncentrovaně a od úvodu jsme na hřišti dominovali. Musím svůj tým pochválit, poprvé v této sezóně jsem na nás viděl, že jsme zápas nechtěli jenom vyhrát, ale vyhrát co největším rozdílem. V obraně jsme soupeři nedarovali ani nejmenší prostor a v útoku jsme hráli zodpovědně a kolektivně. Právě táto mentalita nám chyběla a pevně věřím, že se nám to povede zopakovat i v druhé polovině sezóny. Myslím si, že zápas ve Šťáhlavech byla hezká tečka podzimu, už jenom dobít baterky během svátků a od ledna pokračovat ve stejném duchu.

Pozvánky
26.01.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - Lovci Lovosice (SF Český pohár)
Muži
02.02.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Muži
Partneři