Mladší dorost - hodnocení zápasu

Mladší dorostenci zakončili podzimní část sezóny vítězstvím na půdě Šťáhlav. V zápase 11. kola dokázali zvítězit vysokým rozdílem 38:23. Po podzimu tak figurují s 20 body na 2. místě tabulky s bilancí deseti výher a jedné prohry proti suverénnímu lídrovi ze Zubří.

Hodnocení zápasu 11. kola od trenéra Jana Bělocha najdete pod fotografií.

11. KOLO: TJ SOKOL ŠŤÁHLAVY – TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 23:38 (12:22)

Sestava: Chvátal, Dufka – Ogoun 3, Chotěborský 7, Halíček 8, Mička 6, Tomášek 3, Krejčí 1, Brabec, Koníček 3, Krejz 7

Hodnocení:  V posledním utkání podzimu jsme zavítali na palubovku Šťáhlav. Trápili nás některé zdravotní potíže, a proto jsme nejeli v kompletní sestavě. Ani zbytek hráčů, co na zápas dorazili, nebyli úplně zdraví.  Přesto jsme od začátku vzali otěže zápasu do našich rukou a postupně jsme si budovali poločasové vedení 22:12. V druhém poločase jsme zápas dále kontrolovali a zvyšovali vedení. Nebýt individuálních selhání v defenzivě, tak jsme  vyhráli ještě výrazně vyšším rozdílem než 38:23.

26.01.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - Lovci Lovosice (SF Český pohár)
02.02.2022 19:00