Postup do semifinále Českého poháru

Zápas plný momentů nahoru dolu z obou stran končí vítězstvím našeho týmu! I přes další zápas v týdnu jste přišli a podpořili náš tým, děkujeme!
Naším semifinálovým soupeřem bude Talent Plzeň! Předběžný termín semifinálových utkání Českého poháru je stanoven na středu 11.12. 2019. O přesném termínu a času utkání vás budeme informovat.
Děkujeme za podporu!

Shrnutí zápasu čtěte pod fotografií. 

#1klub1srdce


291.jpg

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Cement Hranice 31:29 (16:16)

První vstřelenou branku čtvrtfinálového utkání zaznamenal Kristo Voika, který se dnes dokázal prosadit hned desetkrát. Hranice dokázaly odpovědět a hra byla v úvodních minutách vyrovnaná. Do prvního výraznějšího vedení odskočil náš tým až v 17. minutě, kdy na tabuli svítilo skóre 11:8. Po 21 minutách prvního poločasu vedlo naše mužstvo 15:10, poté ovšem přišel slabší moment. Dvouminutové vyloučení  na naší straně a proměněný sedmimetrový hod nastartoval obrat hostujících Hranic na 15:16. Devítiminutové čekání na gól našeho týmu prolomil v poslední minutě prvního poločasu Martin Kocich. Do kabin se tak šlo za vyrovnaného stavu 16:16. Do druhého poločasu vstoupili lépe hráči Hranic, kteří vedli v 36. minutě 20:18. Gól Davida Melichara na 22:21 ve 43. minutě však nastartoval výraznější obrat skóre v náš prospěch. V 57. minutě se prosadil na 29:25 Adam Ptáčník a poslední minuty už si naši hráči pohlídali. Přestože dokázali hostující hráči snížit na 30:28, na zvrat v utkání bylo již pozdě, neboť časomíra odpočítávala poslední minutu do konce zápasu. Na 31:28 pak zvýšil z pravého křídla Ondřej Veselý a na druhé straně už pouze korigoval Piwko. Náš tým tak dokázal v domácím prostředí vyhrát a postupuje do semifinálové fáze poháru. 

Nejlepší střelci: Voika 10/4, Bassomben 3, Flajsar 3, Ptáčník 3, Sekulić 3 – Magrla 5, Mucha, Piwko 5/1. Rozhodčí: Hájek, Nezbeda.Sedmimetrové hody:  4/4 – 3/2. Vyloučení: 5:2. Diváci: 180.

Partneři