Ohlasy před třináctým kolem Extraligy

Předehrávka 13. extraligového kola před televizními kamerami České televize čeká náš tým už zítra 3.12. večer. Atraktivní duel proti pražské Dukle, ve kterém půjde o třetí místo extraligové tabulky, startuje v naší ZDT Aréně ve 20 hodin. Budeme vaši podporu potřebovat, přijďte nás podpořit v důležitém utkání!

Tradiční ohlas kabiny před naším zápasem 13. kola STRABAG Rail Extraligy čtěte pod fotografií.

#1klub1srdce


289.jpg

„Čeká nás utkání o třetí místo STRABAG Rail Extraligy, takže není třeba dodávat, jak těžké utkání to bude. Zápasy s Duklou Praha mají vždy příchuť derby a jsou velmi vyhecované. Čeká nás opravdu těžký soupeř, který má aktuálně velkou formu, což ukázal nejen postupem v evropském poháru, ale i vysokou výhrou v Jičíně. Jedná se tedy určitě o jeden z nejtěžších zápasů, který v letošním roce sehrajeme. Na druhou stranu náš tým už 8 zápasů v řadě v Extralize neprohrál, a jelikož hrajeme doma, tak na tom nebudeme chtít nic měnit. Náš tým a klub se rok od roku lepší a systematickou prací postupně stáhnul rozdíl kvality týmu i zázemí předních týmů v ČR, který byl při našem vstupu do Extraligy doslova propastný. Dnes, po třech a půl letech působení v nejvyšší soutěži, si troufám říct, že do utkání nevstupujeme v roli trpaslíka z vesnice, ale rovnocenného klubu, který může utkání vyhrát a odskočit Dukle na rozdíl 3 bodů. Hrajeme doma a do utkání jdeme s jasným cílem vyhrát a to ideálně o 3 a více branek, abychom měli i lepší vzájemný zápas. Navíc v tomto utkání za každý vstřelený gól věnuje náš klub 100 Kč na Hospicovou péči, a tak samozřejmě doufáme, že dáme i co možná nejvíce branek. Doufáme, že tento vrchol podzimní části sezóny přiláká mnoho fanoušků a ti nám pomohou toto prestižní utkání zvládnout," zve na atraktivní duel hlavní trenér Pavel Hladík. 

David Melichar přidává: „V úterý nás čeká těžký zápas proti Dukle Praha, která je pouhý bod pod námi. Dá se proto očekávat utkání plné soubojů o každý balón. Zápasy proti Dukle jsou vždy náročné, ale rozhodně budeme chtít využít domácího prostředí, ve kterém se nám v letošní sezóně daří. Přestože se hraje v úterý večer a navíc před televizními kamerami, doufáme, že nás přijde podpořit opět plná hala fanoušků, kteří jako vždy vytvoří skvělou atmosféru a pomůžou nám vybojovat cenné dva body.“

Partneři